Fethullah Gülen Hakkında Bir Soru?

Bir Mevlana ve Yunus Emre gibi takdim edilen bir insanın bugün Irak'ta 400 bin müslümanın ölümüne yol açana ABD'de ne işi var? Siz hiç 137 dönümlük arazide 8 villa içinde 100 hizmetkarla yaşayan bir Yunus Emre gördünüz mü?

Bu soru Nurettin Veren tarafından sorulmuştur. Nurettin Veren bir zamanlar Fethullah Gülen'in yakın arkadaşıdır.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• ABD de ne işi var ? Çünkü ABD bırakmıyor...Çünkü ABD gizli servisi bu adamı ve elindeki potansiyel gücü ( dünyanın dört bir yanında okulları ve eğitim merkezleri,öğrenci evleri vs vs) iyi biliyor ve kullanıyor. Olay bundan ibaret...Şimdi söyle bakalım bundan iyi istihbarat aracı var mı eğitim ve okul kisvesi altında...Bir numaralı islamiyet düşmanı ABD bu adamı kullanmasa müslümanlığı dünyaya yayan gerçek bir tehdit olarak görse besler mi bunu tekmeyi basmaz mı ?...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunlar Amerikanın oyunları..

Birini bul hazırla o topluma takdim et.. Din olur ırk olur mezhep olur...

Dünyanın en rezil insanını bile cahil toplumlara kahraman diye alim diye yuttururlar onlar..Kimsenin ruhu duymaz... Vatandaş dini sömürü altında ama farkında değil bir çoğu..

1|2
    0|0
  • Siz saniyormusunuz ki o kafirler müsluman birakin Allah aşkina dinimizce hos görulmeyen ne varsa bunlarda var. Bu konu hakkinda da kimseyle tartismicam birakalim hangi at gözlüklü hatta burnunun ucunu goremeyecek kadar körleamis insanlar neye inanmak istiyorlarsa ona inansinlar çünkü onlara laf amlatmaktansa deveye hendek atlatmayi yeğlerim.

0|1
    0|1
  • Yazık ona ve onun peşinden gidenlere...

0|0
    0|0
  • Güya müslüman, dinini çok koruyor adam. Amerikanın köpeği bildiğin bir de bunun peşinden gidip, bu adamı Yunus Emre, Mevlana yapan saf insanlar var ya...

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Fethullah Gülen'in çok olumsuz işini biliyorum. Medyada pompalananlar değil. Onlar göze sokulanlar. Benim kendi bildiklerim.

1|1
    0|0
  • Onu o şekilde görene sormak lazım. Bana göre dini kullanan bir it soyu gerisi yalan!

0|2
    0|0
  • Fethullah Gülen ve yandaşları için Bkz.PERSONA NON GRATA!

0|0
    0|1
  • Vay anasini satiyim

0|0
    0|2
Yükleniyor...