Kapat

Babamın içine apartman yöneticisi, benimkine ise selda bağcan kaçmış. (Başlık çok lipton oldu ama içerik süper

Metalci ruhlu babama sokaklarda sinyalcilik yaptığı liseli dönemleri her hatırlatmamda, arka fonda çalan cem karaca- hep kahır şarkısının yerini barış manço'dan dönence parçası alıyor. Benim tüm hayat döngüm bu iki adam arasında gidip geldi.

Hiç unutmam 17 ağustos 1999 depremi gecesinde babamla teyibin önüne oturmuş bakışıyorduk. Arka fonda cem karaca-ıslak ıslak vardı. O zamanlar tabii babamla vakit geçirmek süper bir şeydi. Sonra deprem oldu, şarkı durdu. Zıpladım babamın kucağına, bekledik evdeki kolonun altında ailecek. Her neyse işte.

Büyüdükçe babamla zıtlaştık. Ergenliğim faciaydı. Anasını ağlattım babamın. Uyuz ettim durdum. Şimdi iyiyiz ama o çocukluğumda olduğu gibi beraber oturup rock dinleyemiyoruz. Çünkü ne yapıp edip benim sinirlerimi zıplatıyor. Bir tutturmuş ki "yavrum tamam daa, senin hayat planın ne?" E "anan zaa ikd de" diyesi geliyor insanın.

Planlı yaşamayı sevemedim gitti. Girdiğim işlerden hep disiplinsizliğim yüzünden ayrılmak zorunda kaldım. Kendimi problemli olarak görmüyorum bakın. Ben bunu seviyorum. Sıçarım işine, parasına. Mid point'te filtre kahve içeceğime gidip ismi bilinmemiş -popi olmayan- bir cafede çay içiyorum. Zaten mid point'de big mamas'da beni kasan, piyasa kaşarlarının avlandığı yerler. Ha bir de onlar da var. Piyasa kaşarlarıyla, aslında gaziosmanpaşa'da ikamet edip kiraladıkları cabrio bmw ile ataköy konaklarında dubleksim var izlenimi veren hedeler.

Ne biçim, ne riyakar bir dünyada yaşıyoruz. Çok garip ya. Mutluyken mutsuz rolü, mutsuzken mutlu rolü yapıyoruz. Bir aslımızı yansıtamadık gitti.

Di mi? Haksız mıyım? Haksızsam "haksızsın ulan i*ne spa" deyin. Ama tabii şimdi insanın kendine yaptığı acımasızlıklar koymaz. Ben kendime şerefsiz falan da diyebilirim. Ama siz derseniz üzülürüm. Şey gibi düşünün; hani sen kız kardeşine söversin, söversin ama başkası fitleyince panter kesilirsin. Öyle işte. Yani bana i*ne gibi kaka kelimeler yazmayın. Bunlar önemli şeyler. En azından benim için.

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Saçına sakız yapıştırayım mı ergen ruhlu liberal.

1|0
    0|1
    • Not: liberal in kelime anlamını bilmiyorum yiğidolar, kulağıma güzel geliyor sadece...asdfgh

Not2: Seni Allah'a Spa'm olarak şikayet ettim.<3

• Cem toker'in askerleriyis. Hot seni çok ösledim. Napıyosun :( hala kısların kalbini çalan çapkın bir kaptan mısın? Yoksa hızlı yaşamaktan yorulup kendine bir butik mi açtın <3 hiç bişey bilmiyorum artık hakkında:(

Erkekler Ne Diyor 24

• Panpa a.k biz cabrio da kiralayamıyoz lan anca mobbylet turu adalet nere de ?

where is the adalet ?

Ha ? Ağlıcam :(

0|0
    0|1
    • Beni de muhattabın alsana lan pichmiim ben :'(

• 15 k olamda mudodan don atlet alıcam panpa <3

• Sökülürse getir ha. Flash tvden mini dikiş kutusu aldım. Senin donlarla siftab yaparıs.

• bebeğim sen nden bu kadar realistsin. biraz daha yazarsan beni sırf kendim oldugum için seveceğini düşeneceğim..

1|0
    0|1
    • Düşüncelerin doğru istikamette <3

• Çok dolmuşsun sen :/ Seninle bir ara "filtre didi" içip dertleşelim

2|0
    0|1
    • Doğum günün ne zaman söylesene? Sana helal sex shopdan en helalinden bir geciktirici alayım >3

• Kaçırdın happy birthdayimi :((8

• Aşırı rahat mısın yoksa bana mı öyle geldi. Zira aşırı rahat, umursamaz insanlardan pek haz etmem. Sayın realist bacı.

1|0
    1|0
    • Aşırının 'bir tık altı' diyelim. Ama tanısan seversin.

• Ben de üzülüyorum.

• aynı şeylere üzülüyormuşuz.

• i*ne spa.

0|0
    0|1
  • Profil resminin anlamı nedir?

0|1
    0|1
  • herkes olmak istediği kişi olmak için yalan söyler.aslında en sevdiğim insanlar benim yalan söyleyenlerdir.böylece kim olduklarını değil kim olmak istediklerini görürüm.

0|0
    0|1
    • Ama onlar yalan söylediğinde, sen de bunun aslında farkında olduğunda; komik gelmiyor mu kendini aptal bir yalan için parçalamaları? Gereksiz uğraşlar peşindeyiz.

• Kurabiyeler tamam. Belki sevişirim donu da tamam. Hadi

• bende kesin şevişcez lan bugun boxerii giydim hadi bakalım

• neler yaşamışsın haberim olmadan

0|0
    0|1
  • abi budur ya doğallık içtenlik yazış şekli süpersin, bende hoşlanmıyorum öyle süslü mekanların yapay insanlarıyla git salaş bir yerde demli bir çay iç denize karşı daha huzur verici insanlar maddeye önem verir olmuş manaya değil.

0|0
    0|1
    • Bak böyle diyosunuz, sonra spa neden bu kadar şımarık? :(

• ya saçmalama seviyorum senin gibii doğal insanları hiç bitmeyin siz emi ;)

• selda bağcan mı link

0|0
    0|1
    • Telefondan girmemiş olsam sana pijamalı dans showumu atardım. Benden bir kere daha befret ederdin.

• Bence yalan söylüyosun. Beni mutsuz etmek için yapıyosun. Çünkü insanların mutluluğu seni rahatsız ediyo çok yalnızsın. Hiç arkadaşın yok. Olanlarda seni kullanıyo :( ps3ün için seninle takılıyorlar. :(

• oha ben gidiyorum link

• Haklısın teyze

0|1
    0|0
  • big mamas ve mid pointe gıden kızların sımdı sana bır cevap hakkı dogdu

0|0
    0|0
  • eğil imana gel

0|1
    0|1
  • Yani i*ne gibi kaka kelimeler.

1|0
    0|1
  • tam hayallerimde ki karısın

0|0
    0|0
  • Seni rave partylere alalım sayın spagetting

0|0
    0|0
  • bir süre daha siteye girme akışına bırak spanetti <3

0|0
    0|0
  • oto saanamı ait canım?

0|0
    0|0
  • piyasa kaşarları iyidir yav <3

0|0
    0|0

• huzur islamda :D

0|0
    0|0
  • nediyosun yahuu

0|0
    0|1
  • Televizyon dizisi olsa reytinglerin emine qoruq

0|0
    0|1
  • Özet geçsen?

0|0
    0|1
    • İbne gibi kaka kelimeler.

• Tek ilgimi çeken girls with dad issues kısmı oldu aslında.

• Yani evren ve insanlar hakkında olan küçük çaplı teorilerimi ciddiye almadın mı? Bak ileride buralar değerlenir. Üzülürsün

• Haklısın da senin pedere az küfür etmedim zamanında. Bu arada uzun ince bir yoldayım güzel olmuş.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Kesin haklısın.

Okumadım, istersen i*ne falan diyebilirsin.

De ama diyeceksen içten de lütfen öyle geçiştirme.

2|0
    2|0
  • Yönetimin düzeltmek için düşünüp durduğu ama yeterli kelime haznesinden mahrum olduğunu farkedip Sefiller'i açtığı an, başlığını okuduğu andır spa'm.

Öhe, girişten sonra detayın hakkını verelim biraz. Özetle sçs. diyebilirdim ama senin metalci babanı hiçe atamam. Hadi senin yine atılabilme olasılığın mevcut ama baba bu, atsan atamazsın. Öyle piç eder adamı yani.

Onu bunu bırakalım da, çıtır annenden konuşalım. Sana i*ne diyenin dudağını kopartıp vakumlama olasılığı mevcut yerlerine yapıştırma ihtimali <3 kısaca seninle iyi geçinmeyenin münasip yerlerine güzel şeyler!

1|0
    3|2
    • İlk defa bir soruma müdahele edilmeden kazasız belasız ertesi sabahını yaşıyor.ne garip bir duyguymuş. Meğer bu duygu insanın ağzından kelebekler çıkarıyormuş. Her neyse aman seni yirim ben. <3

• boş boş zırvalamış buda..

• panpa cocuklugumda babami senede bir iki görüodum tam anlamiyla tanistigimiz dönem ergenlik dönemime denk geldi bir de ona sor hayatini nasil zikerttigimi ama sonuna kadar hakliydum.

bu arada soru formatinda degil diye sikayet ettim ameke.

3|0
    0|0
    • Sırf uyuzluğuna yemek yemediğim günler :(

Nassı değil ameke. Boşuna mı sıçızladık son paragrafta !1!

• Colgatenin mis gibi gargarası var :( neden onu kullanmıyoruz biz bu gibi durumlarda :@

• Gaziosmanpaşa'da oturan ölsün zaten. Hele bayrampaşa...

1|0
    0|1
    • Bayrampaşa ne ya. Haydarpaşa'dan özenmiş :(

• Potansiyelinizin farkına varacaklar ama çok geç olacak diye korkuyorum...

1|0
    0|0
  • "Mutluyken mutsuz rolü, mutsuzken mutlu rolü yapıyoruz. Bir aslımızı yansıtamadık gitti. "

bende bunu beceremiyorum becersem ne işler yapmıştım aynen katılıyorum

1|0
    0|0
    • Mesela neler yapmıştın ? Anlat ufkumuz açılsın <3

• kitap yazsan okurum şerefsizim

0|1
    0|1
  • o değil de "ee peki şimdi biz şimdi ne olcaz?"

0|0
    0|0
    • Belki sevişirim donu?

• ne bu hareketler şimdi kalbini yediğim <3

• Ne zaman sevişesim gelse gri kumaş üstüne pembe kalp baskılı şirin donumu giymiş oluyorum. Ne talihsiz bir kızım :(

Yükleniyor...