Burak Yılmaz işte bu !!!

Bu sitede aktif olan herkes burak yılmazı her zaman övdüğümü onun çok iyi işler yapabileceğini söylediğimi bilir ve bence bugün maçın adamıydı harika oynadı. siz nasıl buldunuz burak yılmazı bugün?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• biz seni biliyoruz kanka ayıpsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diğer maçlara göre daha iyiydi ama yinede benim için kötüydü.Ben buraktan çok şey bekliyorum. Geçen seneki perfomansı'nın üstüne koymasını beklerken düşüse geçti olsun bir ara hakan şükürde 9 maç gol atamamıştı her futbolcunun iyi ve kötü dönemleri olur.

0|0
    0|0
  • ben şahidim her zaman över

0|0
    0|0
    • benden başka öven olmadığından öyle dedim ayrıca konuyu nerden nereye çekiyorsunuz pes

• Burak Yılmaz; Bizde BÖYLE

0|0
    0|0
  • burak elinden geleni yapıyor şans yok

0|0
    0|0
    • yarı finaldeydik ozaman ? vasat bir takım kopenhan ayrıca danimarka ligi gibi vasat bir ligte 12 takım arasında 8.sırada,ama yinede size göre gs bayern münih =) aslanım 66s aynı bayern münih =)

• öyle bir iddiada kimse bulunmazdı çünkü kopenhagın eti belli putu belli,iki pas yapamıyorlar okadar vasat bir takım hele cl seviyesinin çok çok çok altnda takımlar.

• ama kendinizi niye bayern münih sanıyosunuz =)

Erkekler Ne Diyor 8

• Burağı hiç sevmiyorum , ama bugün ki maçta oynadığı performansı'nı her maçta göstersin, canımızı yesin. Gol atmak mühim değil.!

0|0
    0|0
  • birde gol ile süslese performansını gecenin adamı diyecektik

0|0
    0|0
  • vasat bir takımı yenince takımlarını bayern münih zanneden gsliler.

0|0
    1|2
    • benficayı yenince uefa kupasını alacaklarını zanneden fenerbahçe taraftarından iyidir

• fenerbahçe yenseydi eğer kopenhag en güçlü olurdu değil mi?

• bizim de kat kat altımızda olduğu için yendik :)

• Çok koştu çok mücadele etti şansızdı birtek. Şansızlığı geçince çok daha güzel olucak hem kendisi için hemde Galatasaray için.

0|0
    0|0
  • bu gslileri anlamak imkansız burak sayesinde 2 yıldır şampiyon olup gruplarda çeyrek finale kadar yükseldiler lakin formsuzluga düştü mü eziyorlar

0|0
    0|0
    • Burak Galatasaray'la yalnız geçen sene şampiyon oldu haberin olsun.

• Yaptığı çapraz koşularla defansı şaşırttı. Sneijder, Drogba ve Bruma'ya çok boş alan yarattı. Gollerde çok payı var.

0|0
    0|0
  • farklı bir burak yılmaz mı izledik?

0|0
    0|0
    • hangi maçı izledin bilemem ama ben kopenhag maçından bahsediyorum

• başka bir gözle izlemişsin sen. maçın en iyisiydi

• Çokmu iyi oynadı? Adam daha topu tutamıyor ayağında yine golü kaçırdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...