'Öf şu dobiş(!)'in yiyecekmiş gibi bakmasından bıktım!'

Merhabalar öncelikle.Uzatmadan olaya geçeyim.Ben lisenin başından beri yan sınıftaki bir çocuktan hoşlanıyordum.Ama utangaç biriyim ve kız erkek meselelerine daha önce hiç girmedim.Bundan dolayı platonikti ama gördüğümde onun farketmediğini sanarak bakardım.Bir gün spor salonundan çıkarken en yakın arkadaşım onu benden şu şekilde bahsederken duymuş 'öf şu dobiş(!)'in yiyecekmiş gibi bakmasından bıktım!'.Dobiş mi evet biraz topluydum 1.68 boya 65 kiloydum bacaklardan değil ama göbekten fazlalığım vardı.Lakim etrafımdaki insanlar beni sevdikleri için mi bilmiyorum güzel olduğumu söylerlerdi Birkaç arkadaşlık teklifi de aldım ama kabul etmedim yani o kadar umutsuz vaka değilim.Bunu duyduktan sonra yazın hem spor hem diyet yaptım şu an 52 kiloyum.Biliyorum insan başkaları için değil kendi için yapmalı bunları ama hiç bu kadar incindiğimi hatırlamıyorum.Bu dönemin başında da benim zayıf halimi görüp bana çok güzelleştiğimi söyledi.Sürekli bizim sınıfa gelmeye başladı.Benden notlar isteyip, bana matematik soruları soruyordu.Ama neden bilmiyorum bu dönekliği ciddi anlamda mide bulandırıcıydı.Ve geçen hafta bayramın 3.günü sınıf bulaşmamız vardı oraya geldi sonra da beni eve bırakmayı teklif etti.Ve bana benden hoşlandığını sevgilisi olmamı istediğini söyledi.Kabul etmedim ve etmeyeceğimi de belirttim.Salak gibi benden dobiş olarak bahsettiğini bildiğimi ve bu kadar yüzsüz olabileceğini aklımın almadığını söyledim.Ve bu pazartesi 'Sınıf buluşmasından dönerken onu öptüğümü ve bu kadar basit bir kızdan da hiçbir zevk alamayacağını söyleyip duruyormuş.Bizim sınıftaki salaklar da birlikte ayrıldığımızı doğrulamışlar.Yani bütün dönem bu şereflinin dediklerine inanıyor.O kadar gerizekalılar ki-eskiden ben de dahil olmak üzere- bu çocuğa sırf biraz havalı diye bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapıyorlar.O kadar mutsuzum ki o günden beri uyayamıyorum.Ve işin içinden çıkamıyorum.Tarafsız bir bakış açısına ihtiyacım var.Ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım? Onun haddini bilmesini istiyorum ve hatasını anlamasını.Yardımcı olun lütfen!

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bak o okulda taraftar topladıgı için seni dövse bile gene onu haklı bulurlar...

Senin yapacağın belli... Bu hayatın ve okul çevren bir ondan ibaret değil, sen onu merkezin haline getirdiğin için bütün herşeyi ona odaklı yapıyorsun, BU YANLIŞ,

İlla vazgeçmeyeceğim diyorsan o zaman bundan sonra kendine iyilik yap, kendini geliştir, kendini önemse, kendine bak, kendini eğit, kendini yükselt, yüksel.

Bu sayede başarıya ulaşırsın diğer çabalar sadece günlük olarak egonu tatmin eder ama içini rahatlatmaz.. Ancak ulaşacağın başarılar seni daha tepe noktaya tırmandırır ve kişilere yüksekten bakmanı sağlar İŞTE O AN AŞAĞIDAKİLER SANA DAHA FAZLA İMRENECEKLER...

0|0
    0|0
    • Cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 4

• Çıkmayı kabul edip tekmeyi koy ve konuşmaları kaydedip göster belki inanırlar ;)

0|0
    0|0

• o cocugun telefon numarasını ver bana.sana yaptıgı hakaretin ve verdiği acının fazlasını ona yaşatayım. :)...bu işi daha öncede yapmıştım tecrubeliyim. :)

0|0
    0|0
  • Takma eski kilonda da dobis olcak bir drumda dgilmssn simdiki tabi daha iyi :)

0|0
    0|0

• çıkma teklifini kabul et en rezil anlarına sahıt olursun muhtemelen onları kaydet bir şekilde okul duvarına yansıt sonra rezil olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...