Arkadaşlar, karın kasları çıkmış bir bayanın hamile kalması bebeğe zarar verir mi?

link

Böyle bir kızın hamile kalması, bebeğe zarar verir mi? Bilgisi olanlar cevap yazsın lütfen..

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• benim teyzemin kızı fitness salonuna filan gidiyor resmini attığın kız gibiydi 2 yıl önce evlendi çocuğu var ve hiç bir sorun yok :)

0|0
    0|0
    • bak bu güzel işte. cevaplarınız için teşekkür ederim :)) duvarlarımı kırdınız saolun :D

• bunu ben diyim malum zata. artık kendisi bilir. bir zararı olmasında ne yaparsa yapsın :D

• Teşekkür ederim :) bencdede diyin sakın spora devam etmesin bu arada bebeğe zarar verebilir

Kızlar Ne Diyor 3

• bu konuyla ilgilenmiyorum ama muhtemelen herkes benimle aynı cevabı vericektir. kasların bebeğe zarar vereceğini sanmam çünkü bebek zaten daha çok ufak olduğundan bir etkisi olmaz kadınlar da hamilelik süresince sürekli kilo alırlar. ama hamileyken karın kası çalışmasın tabi. victorias secret mankenlerinden doutzen kroes'un da çok karın kası vardı hamile olmadan önce belki dikkat etmişsinizdir

0|0
    0|0
    • kısacası kas sorun değil yani. peki teşekkür ederim :)

• bebeğe zarar vermez.ama anneye zor oluyomuş.yanı hunu çağla şikel soylemıstı.karın kaslarından dolayı çok zor doğurduğnu soylemıştı.

0|0
    0|0
  • hayır zarar vermez kilo aldıkça kasları sarkar sadece

0|0
    0|0
    • ama o kaslar çok kasılı. bebek sıkışmaz mı sence? bana öyle geliyor.

• yahucum zayıf bir insan nası hamile kalınca sorun olmuyosa buda o şekilde zaten Cardio yu bırakırsa kasları sarkıcaktır o yuzden sorun olmaz

• peki saol

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu zamana kadar okuduğum en saçma sorulardan biriydi..

0|0
    0|0
    • sana soran oldu mu saçmamıdır değilmidir diyen. sırf puan almak için aklına ne geliyosa yazıyonuz amk

• soruya cevap vereceksen ver. vermeyeceksen laf kalabalığı yapma

• Bak arkadaşım buda benim cevabım istediğimi yazarım.

Yükleniyor...