Sen hiç kendini market arabasından daha yalnız hissettin mi?

Tek başıma gittim, bir iki gereksiz şey aldıktan sonra dışarıdaki banka oturdum. Kulaklığı taktım , müziği açtım, herkes sustu. Herkes uzak, herkes bir'di. Çok güzeldi... O an hiç bitmemeliydi. Şarkı bitti, hava soğuktu. Akşam oldu, etrafta kimse yoktu. Tramvaya gitmek için kalktım . Yalnızlığın dibiydim, ıssızlığın en deriniydim.

Tramvaya bindim, bileti okuturken bir anda gözümün önüne geldi; market arabaları bile yan yana iç içeydi, benim içinse insan içine girmek, felaketti...

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• çok efkarlanmışsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• metin üstündağ bim de eski sevgili.okumalısın :)

1|0
    0|0
  • bnce yazmayı denemelısın. ufak bıseylerle bsla pesımıst roman kralıcesı olursun valla bk demeı deme

1|0
    0|0
  • sen deneme yazmayı, kısa hikaye yazmayı dene bence,

tabiki yalnızlık limanının sesiz gemisiyim, çığlığımı ancak kendim duyarım, işim yalnız... kendim yalnız... ve herşeyimle yalnızım onca kalabalık ve karışık ilişkilerime rağmen...

1|0
    0|0
  • kendimi çok içiçe geçmiş market arabası hissettim

1|0
    0|0
  • İşte ben bunu her an yaşıyorum.

cut.

1|0
    0|0
  • anlamadım içine birisi mi girsin istiyosun? :/

1|0
    1|0
  • tebrikler dibe vurmuşsun

1|0
    0|0
  • Bu yazı şekline devam edin... çalışırsanız güzel romanlar çıkabilir ortaya...

1|0
    0|0
  • roman falan yazmayı düşündün mü hiç ?

1|0
    0|0
  • yalnızlıktan kurtulmak istiyormusun

1|0
    0|0
  • şeytan ayrıntıda gizlidir

1|0
    0|0
  • Market arabalarını birbirinden ayırmak 1 lira, yalnızlığın getirdiği özgürlük paha biçilemez.

1|0
    0|0
  • yanlızmısınn

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalnızlığında yaşadıklarını ne güzel anlatmissin.yalnizlik kaçınılmaz en iyisi onu kabullenip sevmek...

1|0
    0|0
  • market arabasi yanliz degildir.

1|0
    0|0

• Beni anlatmışın

1|0
    0|0
Yükleniyor...