Evliler nişanlılar sorum ozelikle sizlere

birisiyle evlendiniz ya da nişanlandınız ama zamanında herkesin oldugu gibi unutamadıgınız bir aşkınız oldu diyelim zaman zaman aklınıza gelirmi ya da o evlendiginiz insanla mutluluk oyunu oynayarak kendinizi kandırdıgınız gibi dusuncelere kapıldınızmı hiç soruyla alakası olmayan cevaplamasın mumkunse

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• nişandan dönmü biriyim aldatıldığım halde nişanlımı unutamıyorum kaç kişiyle görüşmem oldu ama aklım onda evlilik düşünemedim kimseyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Oysa düğün fotoğraflarını facebook'tan paylaşırken, tebrikler havada uçuşurken ne de güzeldi yaşamak.

1|0
    0|0
  • Hatırlasam da pek bişey hissedeceğimi zannetmiyorum, öyle emin olmadan da bir evlilik yapacağımı zannetmem.. Hatırlarım ama hisler ölüdür.. Güzel olan şeyler gelir aklıma lakin eşimle de mutluysam aklımdan bile geçmez.

cut.

0|0
    0|0
  • sevmediğiniz bir kişiyle cinsel ilişkiye girmeye devam eder misiniz? sorusu sanki daha mı gerçekçi

0|0
    0|0
  • hala aklında başkası varsa bence karşıdaki kişiye haksızlık olur.

0|0
    0|0
  • ben 6 yıldır evliyim yaklaşık 10 yıl önceki sevgilimi unutamadım hala ara sıra aklıma geliyor yani unutulmuyor kısaca

1|0
    0|0
  • 1 cok iyi puanıın verdim güzel bir soru

ben severek evlenmedim sevdiğim kız en yakın ark ile birlikte oldu cünkü ve evlenidğim kızda hamile imiş başkasından

ama bir gün olurda tekrardan aşkı yaşarsam neden olmasın ki

1|0
    0|0
    • kötu bir durum olmus :(

• boşandığım zaman adam gelip karısını aldı gittiler 1 ay sürdü zaten boşver benimhayat hikayemi

1 yıl geçti şimdi nerede ne iş yşapıylor ya da kiminle bilmioyrum bilmekte istemioyrum insanlar kendi kaderlerini cizerler

Kızlar Ne Diyor 4

• O karşıma çıkmadığı sürece aklımın ucundan bile geçmiyor.Karşıma çıktığı zamanlarda da yine mi bu gereksiz diye geçiriyorum içimden.

1|0
    0|0
  • severek evleniyorsa geçmişi unutmuştur hatırlasa da bir anlamı kalmaz

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım (erkek) sırf ailesi kabul etmedi diye 3 yıldır sevdiği kızı bıraktı başkasıyla evlend bu bayram, bende ne kadar mutlu olacağını unutup unutamayacağını açıkçası merak ediyorum çünkü şükür başımdan üyle olay geçmedi

0|0
    0|0
  • benım başımdan boyle bır olay geçmedı.ama en yakın arkadaşlarımdanbırı evlendı.ve hala eskı nışanlısın unutamıyo.yanı onla bu evde yaşamak nasıl olurdu dıye çok duşunduğum zamanlar oldu demıstı

1|0
    0|0
Yükleniyor...