Çok mu geri kafalıyım yoksa bu millet mi genişledi ?

Arkadaşlarımı anlayamıyorum. Akşamları dışarı çıkmalar sosyal paylaşım sitelerinde etiketler fotoğraflar ve niceleri. Gereğinden fazla arkadaşlar. Önüne gelene numra verip sohbet etmeler. Tadsız tuşsuz meseleler. Yahu ne gerek var bunlara. Edebinle dur yap kendine 2*3 doğumdan ölüme dost onlarla paylaş herşeyini ne gerek var dahasına. Çok mu geri kafalıyım yoksa bu millet mi genişledi ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• şu facede gittiği mekanları yeri bildirimi yapan o yetmezmiş gibi birde yediklerini fotoya döken tipleri gördükçe ınının ınının ınınınn ınının:))))) sansürlü burası.

görmemişler gibi koyuyorlar amaç hava atmak .bakın ben burdayım bunu yiyorum filan..Allah AKIL VERSİN ne diyelim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen normalsin...hemde çok normal

1|0
    0|0
  • Millet artık laşkalaştı boşver sen bozulma .

1|0
    0|0
  • Gözü çıkasıca bu sosyal ağların.

1|0
    0|0
  • eskiden su içerdik testiden

1|0
    0|0
  • millet genişledi leğen oldu millet..

1|0
    0|0
  • Instagram etiketlerinden sonra koptum gittim sosyal medyadan. Buraya dadandım.

1|0
    0|0
    • Daha niceleri

Bado - wechat - viber - vine -whtsapp mıllet npıcagını sasırdı ymn ederm.

• yoo haklısın bende şeye uyuz oluyorum yemek masasını falan koyuyolar ya ne gererk var bu gösteriş bence

0|0
    0|0
  • sevgilin mi? :) millet genişlemiş yoksa aynı fikirdeyiz

1|0
    0|0
  • Kızlar telefon no su veriyormuş benim yeni haberim oluyor . Yok inanasım gelmiyor..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• millet fazla genişledi.

1|0
    0|0
  • Bizim derdimiz ne biliyor musun milletçe başkalarının hayatına takık yaşamamız herkes kendi işine gücüne baksa kimse kimsenin baş örtüsüne içkisine yaşam tarzına karışmasa gül gibi yaşayıp gidicez ama yok o kadar burnumuzu sokmayı seviyoruz ki her yere elalem ne der diye kendimiz korkuyoruz yani kısacası:Sana ne milletin hayatından!

1|1
    1|0
    • Senın yaptıgın gıbı sert cıkmıcam bu terbıyesızlık olur ;)

Benı ılgılendıren mılletınn hayatı degıl onları anlayamadgımı ve sorunun benim dusuncelerımde mı olusunu sordum. Bu kadar acıklama bıle fazla sana. Smdi sus :)

• Atara atar gidere gider yapmışsınız da siz kardeşsiniz bence.

Yükleniyor...