Galatasaray Kopenhag maçı yorumları neler?

Galatasaray Kopenhag maçını izleyenler yorumlarini neler? :D bu maçın adamı kimdi sizce macı ızleyenler nasıl buldunuz:?

0|0
6|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• buraktı maçın adamı,iyi oynamaktan ziyade ilk kez adam olduğu için

2|0
    0|0
  • Bence Maçın adamı değil adamları vardı bunlardan biri eboue idi.

3|0
    0|0
  • izlenmıyor bızım tvden ama 3-0 mıs

2|0
    0|0
  • burak atamadıkça daha da seviyoz nasıl birşeyse artık.

drogba klasik artık.maça çıkmasa yine en iyilere drogbayı yazıcaz.kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın ama her maç en iyi de değil yani.

maçın adamı:eboue tartışmasız.

spor yorumcuları ne yorum yaparsa o görüş hakim bu ülkede.mesela sneijder geldiğinden beri bence iyi oynuyor lakin çok gol atmadı diye böyle oluyor.sneijderin paslarını burak her maç yiyor.hala gelmişler sneijder napıyo diyolar.maalesef çok saçma bir futbol anlayışı hakim ülkede.dripling yapan oyuncu sevilmiyor mal mal gol kaçıran oyuncu seviliyor

0|0
    0|0
  • maçtaydım dün

muslera :iş düşmedi savunmayada pek iş düşmedi sadece eboue hücum bindirmeleriyle iyi iş yaptı bruma çok olumlu oynadı hiç top kaptırmadı birebirlerde iyiydi 2.golde eboue ye pası o verdi ki yarım asistti. schneider çok temiz oynadı hiç top tutmadan takımı yönetti burak 2 asistini yedi drogba 2.yarı oyuneden çk düştü ama yinede top alınca çok etkiliydi. burak çok koştu yeni yerinde sol açıkta bocaladı 2. yarı forvet pzsyonuna geçince 3 karşıkarşıya yakaladı ama bcrksizdi: şut yerine hep kalciyi gçmeyi denese olacak buna çalıştrılmalı bence selçuk günün kötüsüydü melo ile yer değişince çok pasif kaldı ama bence maçın adamı meloydu

gol perdesini açtı ileride şok presile çok top kaptı ve acaip koştu takımı özllikle ilk yarı ateşledi ve farka koşmamızı sağladı bence daha çok ileriye çıkmalıydı fath terim böyle oynatmyordu onu bu oyun tarzyla daha çok gol atabilir

1|0
    0|0
  • maçın adamı galatasaydı tek bir isim söylemek olmaz :) :) :)

2|0
    0|0
  • Hepsi çok iyi oynadı özellikle ilk yarı resmen çimlere gömdüler Kopenhag'ı.

2|0
    0|0
    • helal olsun aslanlara bızede yakısan bu son haftalarda sogumustum resmen futboldan

• Kesinlikle Eboue çok farklıydı 2 de asist yaptı

2|0
    0|0
  • eboue-burak-sneijder-melo çok iyiydiler ama zaten takım iyiydi. Uzun zaman sonra yeter lannnn dediler sanki.

2|0
    0|0
  • herkes çok iyi oynadı ama Eboue'yi ayrıca beğendim.

2|0
    0|0
  • burak dışında hepsi iyiydi. çok malca koşular yaptı burak. garibim kendi de anladı bir boka yaramadığını deli tay gibi koşmaya başladı pres yapıyorm hissi vermek için. yoksa bir işe yaramıyodu.maçın önüne geçen bence bruma ile eboue nin uyumuydu. goller hep o ikisinin paslaşmasından çıktı

0|0
    0|0
  • kopenhagı gol manyagı yaptık

2|0
    0|0
  • burak çok iyiydi. melo, eboue.. zaten kimse kötü oynamadı :)

2|0
    0|0
  • kaç kaç bitti?

2|0
    0|0
  • maçın adamı ebue:) burak gene bildik burak yakışmıyor futbol ona

2|0
    0|0
  • Burak bir tane atsa iyiydi. İyi oynadı ama son vuruşlarda şanssızdı hep. Moral açısından önemliydi bir gol atması, olmadı ama.

Bruma da güzel oynadı,biraz da şut çekse özgüven kazanır.

Drogba Sneijder de iyiydi

Dany şaşırttı beni bu kadar iyi beklemiyordum onu.

Eboue zaten her zamanki gibi döktürdü

Muslera bile çalım attı daha napsın :D

Kısacası tüm takım çok iyiydi bugün çok beğendim ben

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim.

Öncelikle galibiyet için sevindiğimi ve tebrik etmek istediğimi söylemek isterim. Maçı işim nedeni ile izleyemedim ama arkadaşlardan duyduğum kadarı ile iyi bir maç çıkarmışlar. Darısı 2. maça inşaallah...

0|0
    0|0
  • Büyüksün aslanım :)

0|0
    0|0
  • Hepsi elinden geleni yeterince yaptı bence. Ama bir tercih yapacaksam Dany derim. Kendi mevkisi olmamasına rağmen gayet güzel oynadı sol bekte. Riera ve Hakan dan daha iyiydi hatta.

0|0
    0|0
  • iyidir iyi

bundan sonrakı macta kopenhag ıle sanırsam

real juventusu

gs kopenhagı tekrar yenerse gruptan cıkanlar bellı olmus olur

gs 7 ye cıkar juve 2 kope 1 de kalıyor sanırsam

kalan 2 macta 1 puan bıle yeter gsye...

1|0
    0|0
  • hadi galatasary tekrar bir avrupa kupası al. gönlümüz seninle.

0|0
    0|0
  • lan burak farka gıdılecek macı yedın yıne. tum tamınmsana calsıtı ıkıncı yarı

0|0
    0|0
  • macın adamı drogba

en ıyı gol melo

en ıyı asıst dany

vasat oyuncu kafasına soktugum burak yılmaz

0|0
    0|0
  • Takım halinde çok güzel oynandı ve haklı bir 3 puan alındı.

1|0
    0|0
  • Herkes ıyıydı ama ben özellikle eboueyi begendim

1|0
    0|0
  • ben koyu gs lıyım ama Kopenhag kötüydü real gs maçının ılk yarısındakı gs daha ıyıdır

0|0
    0|0
  • kızım kafayımı yedin sen ne maçı alla alla

0|0
    0|0
  • İlk yarı ASLAN ikinci yarı KLASİK TÜRK TAKIMI

0|0
    0|0
    • gol atınca aslan gol atamayınca klasik türk takımı anlayışa bak.2.yarı kaç tane net pozisyon kaçan.onlar olsa 2.yarı da aslan gibi olurdu.

• *Sneijder* *Drogba* *Eboue* hepsi cok iyiydi gercekten *Burak* da cok iyidi bir daha ki sefere artık

0|0
    0|0
  • özet izleyebildim... ama tarihi fark olabilecek bir maçmış burak biraz daha dikkatli olsaymış.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 6

• Gol olunca fazla bağırmayın ,dizi izleyen felan var herkes Şampiyonlar Liginde oynayacak diye bişey yok ,şike yapanı var,sahaya atlayanı var...

3|5
    0|1
  • O değilde dün bir beşiktaşlı tebrik mesajı attı. Geçenki maçtan nasıl doluysam :)

Arkadaş

- Galatasaray maçı aldı tebrikler :)

Ben

- Sen beşiktaşlı olamazsın. Hatırlasana; bu sahnede etrafı tarumar etmen gerekiyor sandalyeleri fırlatmakla başla meydanlara dökül sağa sola çarp filan... Bu olman gerekiyor hatırladın mı?

Arkadaş

- Melonun yaptığı neydi onu hiç söylemiyorsun ama?

Ben

- Forma öpmenin neresini hakaret olarak algıladınız? Dünya üzerinde bunu yapan sayısız futbolcu var bu takımına olan bağlılığı gösterir. Hadi Melo bunu hakaret olarak yaptı diyelim, bu hareketin karşılığı ortalığı talan etmek mi? Futbolcuların ve hakemin canına kastetmek mi? Haklı tek bir yanınız bile yok. Olan tek şey; siz bahane arıyordunuz Melo'da bunu size verdi. Anlatma.

Herhalde pişman olmuştur. :)

Dünkü maçın sonucundan ve diğer maçların sonucundan en karlı Galatasaray çıktı. Fatih Terim'siz nereye kadar gider bilinmez ama, şu an olabileceği en iyi durumda :)

0|0
    0|0
    • Bu macta gervekten iyiydik umarim boyle devam eder bu arada isteyen herkes formasini oper ter doktugu formayı opmek hakaret değildir.

• ahh maçı izleyemedim bee

0|0
    0|0
  • Bu sezon ki en iyi maçımızı oynadık dün akşam.Eboue bir harikaydı.Takımdaki herkes çok güzel oynadı.Defans,ortasaha ve forvet ama bence yine iş selçuk,melo ve sneijder üçlüsünde bitiyor.

3 iyi oldumu takımda iyi oynuyor.

0|0
    0|0
  • Maçın adamı olarak Eboue'yi seçiyorum

Maç çok güzeldi asıl oyunumuzu sergiledik

Teşekkürler Mancini

Burak'ta iyiydi

0|0
    0|0
  • maçın yıldızı brumaydı

2|1
    0|1