Reddeden kişiye mesaj atar mıydınız?

Reddeden kişiye aşıksanız eğer mesaj atar mıydınız? Ben attım gururumu ayaklar altına aldım attım. Seviyorum çünkü o beni sevmese de. ona içimden geçenleri yazdım. sonuç engelledi faceden maceden. Bir de güya sözlüsünün ağzından sen kimsin benim sözlüme mesaj atıyosun, numaranı yolla bana gibi mesaj atmış iki gözümün çiçeği :D ama ben sözlendiğini bilmiyordum ki! sözlüde değil zaten.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• reddeden kişi kesin karalıysa uzaklaşılması gerekir asla mesaj tel vs. ona ulaşacak hiçbir hareket yapılmaz.

diyorsunki "mesaj attım gururumu ayaklar altına aldım seviyorum çünkü"

biraz karşı tarafın gözünden bak olaya senin aşık olman onun umrunda değilki o sana aşık değil sonuçta.

Senin uzaklaşman için hayali sözlüsünü devreye sokmuş bide:)

uzaklaş abicim bu kızdan uzaklaş

senin için çok önemli bu !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Atmam..

0|1
    0|0
  • banada çok oldu o kadar acı çektim ki benden ders al kurtarabileceğin tek şey gururun onu kurtar en azından sonradan pişman olmassın ben şu an çok pişmanım

0|1
    0|0
    • gururumu kurtarırım ben, ben adam gibi sevdim, söyledim. olmuyorsa olmaz dedim ama çocuk gibi insan işte. sana da Allah kolaylık versin kardeşim. şunu unutma insan sevdiği kişinin karşısında yücelir daima o anlamasa bile bakar kör olsa bile hiç sıkıntı yapma. ben seni çok iyi anlıyorum.

• bende seni

• ''ask'' mi degil mi ama iste herseyi yaptiriyor insana, deger mi degmez cunku deger bilen yok ki...

bos umitlerle halan o kizin pesinde kosma zamanina yazik edersin...kosma yeteri kadar kostun zamana birak

0|1
    0|0
    • koşmuyorum peşinden zaten hani koşsam kapısında yatardım, her gün iltifat ederdim bu fırsatım var ama ben bunu yapmadım. ben sadece sevdiğimi söyledim. benim attığım 100 mesaja o 150 mesaj gönderdi, konuştum bile aramızda hiç bir şey yaşanmadı değil. bana koyan şu oldu önceleri biri yok dedi nedense sonradan biri çıktı ve gerçektende 4 senedir biriyle berabermiş.

• o kizda tam serefsiz mis oyle birine nasil guvenebilirsin ki?

diyelim ki iliskisi bitti seninle beraber olmak istiyor sen guvenebilicekmisin?

ayni seyi sende yapmayaca ne maglum hem sevgilisi var hem baska adamlarla mesajlasiyor?

kiza mesaj falan atma degmez

• Ben şimdi var ya onun gözünde, onun arkadaşlarının gözünde affına sığınarak yazıyorum lütfen kusura bakma dünyanın en şerefsiz, en adi, en ahlaksız, en serseri insanıyım. çünkü ben sözlüsü olan birini rahatsız ediyormuşum. Haklısın öyle birine güvenilmez, bana da yapar aynı şeyleri.

Erkekler Ne Diyor 5

• Faceden aynı ndenle engellndim kuzenimden hrseyo ogrenmis ogrendgni grunce bnde icimdeki butun hersyi soyldim oda ben prensipli bryim bole duygları olan briyle knusamam dedi ben de onu sevdgimi bu kalp drana kdar seni sevcek dedim lutfen knismayalım dedi englldi bu kız brde akrabam aynı ortamda bkıyorumboda bkıyor anlamıyorum off ailesi muhafezakar oldugu icanımi bole ypaiyor tyoksa sevmyormu mrak edlyorum :(

0|1
    0|0
    • ne istiyorlar anlamıyorum ki Allah yardımcın olsun. o bakmalar, reddetmenin ailesinin muhafazakar olması ile ilgisi yok. bakıyorsa az da olsa ilgini istiyor demektir. zamana bırak bakalım n'olcak

• olabilir çünkü üzerinde baskı oluşabilir. bazı aileler akraba evliliğine sıcak bakmazlar, ben de bakmam mesela, ama arada aşk varsa iki taraf razıysa aileler düşünür taşınır bir karar verirler ona saygı duyarım. sen biraz serin ol. kızla selamlaş, konuş, ama aşktan meşkten söz etme. hiç bir şey olmamış gibi takıl bir süre tepkilerini ölç

• Bnce akraba evliligi daha iyi ama yakın akraban olmucak

• Niye attim zaten reddetmiş

0|1
    0|0
  • Cok cok gotu kalkacaktir egoluysa eger seni seviyorsa donecektir sallama

0|1
    0|0
  • reddeden kişiyi düşünmem bile ne mesaj atcam

0|1
    0|0
  • senin karakterin ve kişilğin bir insan seni dışlıyorsa niye zorluyorsun ki

0|1