Kendi dış görünüşünüz ve karşı cinsinizden istediğiniz dış görünüş nasıl?

kendi tipiniz nasıl ve karşı cinsinizdeki hangi tipte insanlardan hoşlanırsınız?

Güncellemeler:
ben de uzun boylu sarışın mavi gözlüyüm ve uzun boylu kara kaşlı kara gözlü erkekler ilgimi çeker.

insanlar çoğunlukla kendilerinin zıttı olanlardan hoşlanıyor gibi geliyor bana.

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• link

link

Kızıl saçlı Beyaz Tenli Hatunlara Karşı zafım var.

1|0
    0|0
  • Uzun boyluyum siyah saçlıyım koyu kahverengi gözlerim var hafif esmerim bazıları normal bazıları yakışıklı olduğumu söylerler. Sevgiliminde beyaz tenli siyah saçlı kara gözlü kara kaşlı 55-60 kilo civarında olmasını isterdim ve tabiki iki taraf içinde huy güzelliği isterim :)

1|0
    0|0
  • Uzun boyluyum kiloluyum, en kısa zamanda kilodan kurtulmaya çalişiyorum şuan zati en az 1.65 den fazla boyu hafide balık etli olmalı alımlı sevecen çıtı pıtı olmalı hanım hanımcık :P

1|0
    0|0
  • Yağuşukluyum :) o yağuşuklu olmasın güzel olsa yeter :)

1|0
    0|0
  • spor giyinen spor yapan dörtgözlü hareketli yabancı müzik dinleyen komik sempatik dur aynaya bir bakıyım yakışıklıyım yakışıklı:) aynı bu özelliklere uyan yanımda miyavlayacak minyon yapılı minnoşumu arıyorum ama bulamadım:( bu arada ben sarman

0|0
    0|0
  • siradan bir beyaz tshirt un bile yakistigi bir adamim :) karsi cinsten de bu yuzden beklentim oldukca yuksek

1|0
    5|3
  • uzun boylu, biraz zayıf, beyaz tenli, ela gözlü, kumral, spor yaparak vücudunu şekle sokmuş ,kültürlü bir bayan hala bulamadım :( üzülüyorum benim hakkımıı kim yiosa Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • Yanındakine " İStiSnA" bir ayrıcalık katabilen biriyim...

1|0
    0|0
  • beyaz tenli makyajsız doğal bayanlar dikkatimi çeker.

1|1
    0|0
  • 1.70 boy 67 kilo açık beyaz ten,atletik fizik,yakışıklı yüz dudaklarım biraz ince,az kıllı(göğsüm de yok denecek kadar az) seksi bir çok kız çok hoş çocuk falan der de prensesimi bulamadım açık tenli ,ince ama hatları dolgun kızları severim

0|0
    0|0
  • paspallım bu aralar

0|0
    0|0
  • göz altı torbalarımı çok kafama takıyorum :((

0|0
    0|0
  • uyumlu ve bakımlı...

0|0
    0|0
  • abartısız giyinen birisiyim. karşımdaki de abartısız giyinsiz yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sarışın mavi gözlü ufak tefek bir insanım... O olsun yeter. Zaten sevinceee tüm insanlar bir başkaaa, sevdiğin dünya güzeli/yakışıklısı geliyor, öyle yani.

0|0
    0|0
  • Dogal bi guzelligim yok ama çirkinde sayilmam. Hersey bakimla degisebiliyor. :) Hayatima sadece bir insan girdi ve gerçekten çok yakisikliydi. Benden daha guzellere laikti diyebilirim. :)

0|1
    0|0
  • temiz olması kafii

0|0
    0|0
  • normal boydayım çok zayıf değilim kilolu hiç değilim karşımda ki kişinin benden uzun ve kaslı bi vücudu olmasını isterim ve yakışıklı olsun

1|0
    0|2
  • 172 boyunda,50 kilo ,buğday tenli,kahverengi gözlü bir kız işte :D İstediğim de tatlı olsun yeter tip olarak.

0|0
    0|0
  • 1.71 boyunda beyaz tenli , uzun siyah saçları olan (orjinal renk), koyu kahverengi ve çekik gözleri olan bir kızım...

karşımdakinde illa şu diye aramıyorum ama siyah saçlı beyaz tenli ve mavi gözlü birini isterdim...

0|0
    0|0
  • uzun boylu olucak 1.84 ve uzerı esmerler ılgımı cekmez kumral yada açık kumral ınsanlar benım ıçın 1-0 onde olurlar

0|0
    0|0
  • sevdiğin zaman o gözle bakıp, dünyanın en yakışıklısı/güzeli gibi görünüyor merak etme :P

0|1
    0|0
  • Kendi tipim guzel diye dusunuyorum sevgilim benden daha guzel <3

1|0
    0|1
    • Ça va lara ? yaşın 22 olmuş ya :))

• Fransizca konusabiliyormusun ? yurt disindan misin ? :)

• yurt dısında degilim ama fransızcam var az biraz

• kendimi övemeyi sevmem ama bana layıkbir yok =))

0|2
    2|3
  • Fazlasıyla iyiyim, karşımda ki adam olsun kafi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...