Spordan önce ve sonra ne yenmeli ?

arkadaslar işden cok geç cıkıyorum ya ben 9 da nasıl spor yapcam 2 gün agırlık 3 gün yüzme yapsam yararı olurmu sizce ? nasıl beslenmeylim bide ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• yüzmek en güzel sporlardan biri vücudu şekle sokuyor ve tüm kasların çalışıyor.fazla bir kilon yoksa yüzmek ve kardiyo senin için yeterli olcaktır.tabi amaç kas yapmaksa spor salonundaki eğitmenin sana uygun bir program yazar kardiyo sonrası fitness programı.beslenmene gelince salata veya ızgara tavuk olabilir ara öğün olarakta şekersiz meyveleri tercih et ya da yoğurt yiyebilirsin.protein ve karbonhidratı ayrı tükettiğin sürece problem yok.kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • yorumun için öncellikle teşekkür ederim 1.73 boyum var 71 kiloyum ilk olarak bunu beliritiyim benim sorunum şu işten 9 cıkıyorum spora gitmeden önce ne yenebilir geldidekden snra ne yenebilir ?

• kardeşim amino asit kullanmaya gerek var mı:( ben önceden kullandım bırakınca gögüslerimde yaglanma oldu halaaa acısını cekiyorum ama kullanıncada iyi kas oluşumu var napsam *

• daha önce kullanıp bıraktığın için yağlanma olmuş tekrar kullanıp bırakırsan aynı sonucu görceksin.hiç gerek yok doğru beslenme ve sıkı bir programla toparlarsın.

Kızlar Ne Diyor 4

• Spordan en az 2 saat önce protein ağırlıklı beslenmelisin spordan hemen sonra yenilmez zaten tavuk göğsü falan yersin

0|0
    0|0
  • yedikten 1-2 saat geçince spor yap, spordan da 2 saat geçince ye. yağsız süt ve yoğurt tüket bol bol

0|0
    0|0
    • Spora gitmeden önce ne yiyebilirim mesala ?

• bence tuhaf olmaz da spor yapanlar yemez ya hani genelde :D

• .D:D yok yer ya

• spordan çıkınca kendini o kadar iyi hissedeceksin ki nasıl spor yapıcam diye düşünmeyeceksin ...

0|0
    0|0
    • Spor yapmayı cok seviyorum ben zaten :)

• arkadaslar işden cok geç cıkıyorum ya ben 9 da nasıl spor yapcam .. diyen sensin ama :)

• 3 haftda oldu sadece 2 gün spor yapabilidm o da 45 dakikadan yüzme yani :( cok özledim yapmayı napımm yorucu işim var 9da cıkıyorum bide ordan spora gitmek zor

• hafif şeyler yemeli çok su içmemeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En iyisi spordan 3 saat önce eğer ağırlık çalışmasıyla proteinli ve karbonhidrat ağırlıklı beslen.Fakat yağ yakımı yani kardioysa protein ağırlıklı beslen ve karbonhidrat alma

0|0
    0|0
  • Spora Gitmene 3 Saat Kala Hiç Birşey Yeme Spordan Çıktıntan Sonra Portein Ağırlıklı Beslen Ve Karbonhidrat

0|0
    0|0
Yükleniyor...