Yavşak bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Yavşak bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız deneyimi olan sizce hiç bulaşmasam mı ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• yavşak diyorsan sen ne kadar yavşaksın ona göre bir cevap verelim. yok ben gayet normalim diyorsan buluşma bence.

1|0
    0|0
    • Sınıf arkadasım :)

• onda mi bende mi ?

• onda varda sendede oluşur hiç olmazsa alışkanlık haline gelir.

Erkekler Ne Diyor 7

• bi arkadaşım var ve şöyle anlatıyım mesela o arkadaşımla pes oynuyorum ve çocuk pencereden felan eskiden gördüğü bir kızı gördüğü zaman koşarak gider yani düşün öyle bir yavşak bir erkeğin pesi ırakması ya annesi babası ölmüş olur ya da gerçekten yavşaktır. Neyse konuya geliyim mesela çocuğa bir iki kere ismiyle itap et sonra bir kere canım de o da sana canım derse kaç başka bir şehre lkeye felan taşın hatta :D

1|0
    0|0
    • benım bısey dememe gerek yok ama su son zamanlarda hep kavga edıyoruz laf atısıp duruyoruz hatta

• Belkide umutlandığı için ya da çocuğun kişiliğinde bir yavşaklık olduğu için öyledir bilemicem

• buyuk ihtimal ikinci secenektir

• onu anca kaşar bir kadın anlar ;)

1|0
    0|0
  • hoşlansa ne olacak yavşak

0|0
    0|0
  • Yavşaksa sıkıntı niye buluşacaksın 1 ayrıca hoşlanıp hoşlanmadığını me yapacaksın 2

1|0
    0|0
  • fazla geveze olur boş konuşur anlarsın en azından benim yavşak arkiler böle :)

0|0
    0|0
    • Hep öyle zaten o :)

• kaptirmam ya :))

• efenim o zaman sıkıntı yok esenlikler :)

• bbulas desek bulasacakmsıın

0|0
    0|0
  • yavşar işte adı üstünde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o erkek zaten yanımdaki tüm kızları süpaneke tesbihi gibi dizmiş asılmıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...