Kızların çantasını taşıyan erkekler

Bazen görüyorum sevgilisinin/eşinin çantasını taşıyor erkekler. bahsettiğim kızların kollarına taktıkları çantalar. bir insan neden sevgilisine/eşine şahsi çantasını taşıtır ki?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Güya erkeklerin nezaket gösterisi kadınlarında üstünlük gösterisi. Ama bu birinin egoist birininde gerizekalı olduğunu gösteriyo bence...

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Neden mi? sen bu olayı bilmiyorsun hala sanırım?

Tabi cogu kız bunu yapar ve bilir.

Bir kızın cantasını taşımak ki kolunda tasıdıgı canta özellikle. Bu kızların coguna göre kibarlık belirtisidir. kibar olmayna kaba erkekler taşımaz. Daha dogrusu bir bakıma da canta taşımak erkegin kıza verdigi degerlerden bir parcadır.Çogu kız bunu bilir.

ama cok az kız bunu bilmez.Aynı cogu erkegin unu bilmedigi gibi

1|0
    1|0
    • çanta bir bayan için özel bir aksesuardır ve bence kendi taşımalıdır. çanta taşımayla kibar da olunmaz değer de verilmiş olmaz bence.

• Eğer çanta taşıyarak değer verdiğini düşünüyorsan yaniliyorsun değer sevgi ve saygı karşılıklı anlayabilmektir çanta taşımak değil en azından bizim kalbimiz cnc tezgahinda şekil almış bunu alamayanlar da var halen odun olan

• Arkadaşım herkesin düşüncesi ayrı ok ? sen verme cantanı.

• Kendi taşıyabilseydi, başkasına taşıtmazdı.

1|0
    0|0
  • O erkekler mal mal mal

1|0
    1|0
  • Paylaşmsk ilişkiyi güçlendirir

1|0
    0|0
  • Çanta ağırdır yardım amaçlı bir süre yardım edersin,ama normalde o çanta onun kombini ve onun taşıması gerekir.

1|0
    0|0
  • içinde ayakkabısından çikolatalara kadar her şey vardır ve çanta ağır olmuştur.

1|0
    0|0
  • Lavaboya gidecekse, narin kolları yorulduysa elbette. Onun dışındaysa, çantacı değilim ben.

0|0
    0|0
  • eşimin kolu ağrıyosa taşırım tabiki. hem neden yorulsunki. yükü paylaşıyoruz işte.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bencede çok saçma

1|0
    1|0
  • tuvalet önünde fayans sayan erkeklerle yarışıyorlar:):)

1|0
    0|0
  • Taşıyana da taşıtana da gıcık olurum

1|0
    1|0
  • çantam ağır geldiği için

0|0
    0|0
  • Bütün gün ısınde okulunda olan yorulan bır kadının cantasını tasımak büyük bır ıncelıktır.

0|0
    0|0
  • Şahsen benim sevgilim de kıyamayıp aşkım getir birazda ben taşıyım diyo bende veriyorum kıskanma bence sennki taşımıyo diye.

0|0
    1|0
    • Seni çanta taşıyarak mı kandırıyor :)) benimkinin marifetini bilsen yanında ki bırak erkek diye taşıma çanta diye koluna takmazsin :)

• Hahahaha kaşar nedir aç da sözlüğe bir bak Can Yücel'in güzel bir anısı vardır sen kaşar ın anlamına Sözlükten bak yaz ben sana onu yazacağım :))))

• Bunlar hep senin gibi sekste tatmin olamayıp çanta taşıtarak ya da erkek beni pof poflasin diyerek kendini farklı şekillerde tatmin etme isteğinden başka hiç bir şey değil :) ileride belki olur çok çalışırsanız :))))

Yükleniyor...