Dumbell ile kas çalışan var mı veya vücut geliştiren?

Arkadaşlar şimdi internetten ayarlanabilir toplamda 20 kg dumbell sipariş edicem kilom 80-90 arası ama tahmini rakam bu kaç kilo oldugumu bilmiyorum boyumda 1.80 ve aşırı yağlyım hiç kas yok hergün 1 saat koşsam ve günlük dumbell ile ağırlık çalışsam kaç hafta sonra kaslı bir vücudum olur ? spor salonuna gidemiyorum vaktim yok

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• mekik çekerek yağlarını yakabilirsin günde 10 tane yaparak istersen fazlalış

0|0
    0|0
    • Bİ POSTADA 20 ÇEKEBİLİYORUM BEN BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN NE KADAR SÜREDE FİT VE KASLI Bİ VÜCUDA ULAŞABİLİRİM O.

LİSEDE 2 TANE BAKLAVAM VARDI Bİ SENE ARA VERDİM ÜNİYE GİTMEDİM 100 KİLO OLDUM ONRA 80 90 ARASINA DÜŞTÜM YA

• yaklaşık 3 ayda vucudun şekillenmeye başlar

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • Diyette yapmalısın yağlarını yakmazsan kas görünmez önce zayıfla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 20kg ne ya ben 3 aydır yapıyorum daha 20 kg çıkamadım :D 5 kg başla sonra 7.5 10 yap şuan 15 yapıyorum 20 ne ya :D

0|0
    0|0
    • ÖYLE DEĞİL BAŞKAN SET HALİNDE ALIYORUM 100 LİRA FİYATI İÇİNDE 3 TANE 1 KG 3 TANE 1.5 KG 3 TANE 0.5 KG GİBİ AĞIRLIKLAR VAR DEĞİŞTİREBİLİYOSUN AĞIRLIKLARI MESELA BARIN AĞIRLIĞI 2KG 1 KİLODA SEN TAKTIN 3 KG LIK BARLA ÇALIŞIYOSUN 1 HAFTA SONRA HAFİF GELDİ Bİ YARIM KİLOLUK DAHA TAKIYOSUN 3.5 KG ÇALIŞIYOSUN 2 HAFTA SONRA HAFİF GELDİ 1 KİLO DAHA KOYUYOSUN 4.5 KG ÇALIŞIYOSUN DEĞİŞTİRİLEBİLİYO YANİ AĞIRLIK BARLARININ TOPLAMI 20 KG.

• Önce beslenmeni düzene sok.Kas inşa edersen yan etkisi olarak yağlar gider.Ben başladığımda 3 kiloyu bile kaldırırken zorlanıyordum şimdi o dediğin ağırlığı tek elle bicep curl yapıyorum

0|0
    0|0
  • Gencvefit.com gir araştır iyice seviye 1 e göre çalış hergün koşmak olmaz en hızlı yağ yaktıran egzersiz yaz gencvefitin var yine .

0|0
    0|0
Yükleniyor...