Avea mesaj konuşmalarını dökümanlarını bulabilir miyim?

kız arkadaşma hat almıştım zamanında,hat benm üzerime,internetten kime mesaj attını görüştüğünü takip edebiliyorum,şu sıralar birşeyler oldu,benden habersiz bir kişiyle görüştünü gördüm,şok oldum,neyse üzüldü ağladı bida yapmicam dedi,bende affettim..ancak kafama takıldı ne konştuklarını bilmek istiyorum böyle birşey varmı?bulabilrmiyim ne mesaj attığını yada gelen mesaj dökümanlarını teker teker çıkarabilirmiyim

0|1
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Savcının izniyle bakılabiliyor diye biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bazen bilmemek öğrenmemek çok daha iyi oluyo

0|0
    0|0
    • o zman da kandırılmış hissine kapılıyorsun,

• Kız arkadaşının söylediklerinden tatmin olmamışsın sanırım..

Güvenini kaybettiysen bence başka şeyleri düşünmelisin.

Çünkü bu şekilde gidersen, hiç mutlu olamazsın.

Ya unutacaksın bu olayı ilişkine devam edeceksin..

Unutamayacaksan da gerekeni yapmalısın.

Çünkü her ilişki güvenle devam etmeli, güven yoksa edemez.

0|0
    0|0
    • doğru izah etmişsin yorumun içn sağol,güvenm kusursuzdu,taki bunu öğrenene kadar..şimdide yemin etti,birdaha yapmicam senden gizli dedi,tekrar güvnimi kazanırmı bilmiyorum,ama benim karkterimde var ,önüme birşey çıktımı onu dikdiklemeden edemem

• Tahmin edebiliyorum hayal kırıklığınızı, umarım mutlu olursunuz sevdiğinizle.

• teşkkürler yemn etti birdha böyle birşey olmicak diye,mutlu olup olmamak ona bağlı artık

• bakamazsın olmuyo

0|0
    0|0
  • avea sitesndeki online internetten nasıl bakabiliyorsun

0|0
    0|0
  • İnternetten nereden takip ediyordun?

0|0
    0|0
    • avea sitesndeki online internetten

• sadcee numaraları alabılırsın

0|0
    0|0
    • numaraları zaten alıyorum,ama avea bayisine gidip kağıda dökemezler mi ne mesajlar atıldığını onlarda kaydedilmez mi yaw :/

• sana söyle anlatayım ben avea iletişim merkezinde calıstım bir süre ama mesajların içeriği gösterilmiyo sadece müş. hizm arayıp su su aya ait döküman istersiniz 3 gün icinde e-maile gelir .pdf olarak ama ne yaparsanız yapın mesajın içeriğini göremezsiniz... Yasal degil cünkü

• peki teşkkrler

• Fazla didiklersen çok şey çıkabilir.

0|0
    0|0
    • haklısın ama çıkan çıktı zaten bundan bşka dha kötü ne çıkabilirki

• mesaj lara ulaşamassın. Zor. Ayrıntısı olmaz ama zaman kime gitmiş bilgisi olabilir.

0|0
    0|0
    • o bilgiyi zaten alıyorum ben tamam sağol

Erkekler Ne Diyor 3

• bence dahada üsteleme . zaten böyle bişeyi bulabilmen çok zor. sadece önemli dosyalarda savcının istegiyle bakılabiliyor. olan olmuş hayatına devam et..

0|0
    0|0
    • işte devam etmem için ne tavır sergilicem bunu öğrenmek için arıyorum böyle birşeyi kardşm

• Telefonu akıllı telefonsa ve o telefonu ele geçirebiliyorsan... Mümkün :)
    Mesajlar silinse dahi bir kısmını çıkarabilirsin...
    tabi root etmen gerekiyor...

0|0
    0|0
  • root yaptıktan sonra eskı
    mesajları nasıl gorcez

0|0
    0|0
Yükleniyor...