Nerde yanlış yapıyorum benide seven olsun istiyorum

biri beğenip geliyor ama sonra istenmeyen biri oluyorum beğenip gelen adamlar beni görünce kaçacak delik arıyor başta beğenen sonradan niye istemiyor anlamıyorum nerde yanlış yapıyorum

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• dışardan güzel görünüyorsun ama içerden itici özelliklerin var galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• şaşırlımıcak sey değil insan işte ne halt yiceği belli değil her gün yeni bir icat :D

0|0
    0|0
  • ınternetten tanısma ve begenılmeme durumu gıbı algıladım bunu normaldır olabılır herkes herkesı begenmeye bılır bır cok ılıskıde buna benzıyor zaten

0|0
    0|0
  • sorun ıkı tarftada olubılır. bence aynanın karısına gecıp oz elsetır yap ya da cok guvendıgın senı seven arkadaslarından senın ıyı ya da kotu yanların hakkında senı degerlendırmesını ıster

0|0
    0|0
  • İlk başta hoşlanıyorlardır, muhtemelen tanıştıklarında bazı şeylerden ötürü o heyecanları kayboluyor, ya senin yaklaşımın ile alakalı, ya karşına yanlış kişiler çıkıyor ya da sende eksik birşey var...

0|0
    0|0
  • Dunyanin kanunu bu malesef sadece sana has degil. İcine ettimin dunyasinda boyle seven hep aci cekiyo.bende senin gibiyim bir yerden sonra insan herseyden bikiyo nefes almak bile anlamsiz geliyo

0|0
    0|0
  • Senin güzel kalbini haketmiyorlardır belki de. Çünkü maalesef çoğu erkek artık çoğunlukla başka şeylerin peşindeler... :) Bence sen kendin olmaya devam et.

0|0
    0|0
  • bende beni seven istiyorum ekle anlaşırsak ben seni sevebilirim 1 saat konuşalım ne dersin

0|0
    0|0
  • Nerde yanlış yapıyorum benide seven olsun istiyorum

aynı soru benden sana gelsin valla.

0|0
    0|0
  • Net'den konuşup beğeniyor yüzümü görünce kaçıyor mu demek istedin ?

0|0
    0|0
  • bence yanlış insanlarla karşılaşıyorsun dur

0|0
    0|0
  • Şişmansındır kesin.

0|0
    0|0
  • aaa daha nelerrr ole sey mı olurr

0|0
    0|0
  • bendede oluyor bazen, birini tanımayı çok istiyorum tanıyıncada konuşmak istemiyorum. heleki kolay iletişim kurduğum biriyse, onun tarzı, bana karşı tavırları, söylediği sözler falan çok çok onemli bu yüzden çok dikkat edeceksin kardeşim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlar baska amaclarin pesindeler bu yuzden kaybediyorsun belki de.yani sorun sende degil onlarda,guvenme her tanistigina cok fazla ve kaptirma kendini bu tip durumlara ;)

0|0
    0|0
  • konuşma tarzını beğenmemişler belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...