Bu kaçıncı terk ediliş sayamadım valla...

Kim sevsek terk ediyor yani dürüst , iyi saygılı davrandım ama terk edildim işin en ilginç kısmıda oyun oynayarak terk ettiler yani umut verdiler sonra hadi güle güle bir mesajla ayrıldılar , sorun ne olabilir ? ya da şöyle sorim kadınların bağlanması için ne gerekli ? para harici o her kapıyı açar onu saymıyorum

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes hayatının bir döneminde böyle seyler yaşar.Bazıları enkaz olur.Bazıları daha hafiftir.Senin bir suçun yok.Sadece yanlış insanlara güvenmişsin.Yanlış kisileri hayatının merkezine koymuşsun.Sonuçtada kaçınılmaz olarak seni üzmüşler.

Zamani geldiginde seni cok seven ve degerini bilen birisi zaten cikacak karsina, ve sana deger vermesi baglanmasi icin ekstra birsey yapman gerekmeyecek seni sen oldugun icin sevecek asik ve bagli olacak sana, sadece o dogru kisi daha cikmamis karsina, sadece sabret

Umarım senin için herşey çok daha güzel olur bundan sonra

0|0
    0|0
    • Bunu cok duuydum teselli edemiyorum artik kendimi.yani kesin dogru kisi cikacakmi karsima ben inanmoyorum voyle sans olamaz aciyorum kendime aslinda

• quantum falan bos, ben kendi adima soyleyeyim Allahtan gelen herseye inanirim eger Allah erken cikarmadiysa bu kisiyi karsima vardir bundada bir hayir, hakkimda en hayirlisi deyip beklerim ve benim icin en hayirlisinin olacaginada inanirim... herzamanda boyle oldu

• Bende bekledim dua ettim ama bekleyiste bunalima soktu beni ya ben bekleyorum diyelim ya yalmizoleceksem ya kaderimde kimse yoksa o zaman ne olucak

Kızlar Ne Diyor 3

• ona sevğini hissettirememişsin ya da bazı kızlar var fazla değer verilince şımarıyolar. ona karşı davranışların nasıldı?

0|0
    0|0
    • Sevgimi belli ettim hemde fazlasiyla.yada simardi dedigin gibi. Davramislarim hep guleryuzlu.durusy.sevgi spzcukleri kullandim ve bilusmak istiyordum hep erteloyordu

• fazlamı iyi niyetli davranıyosun. bak benim erkek arkadaşımda senin gibi çok seviyo değer veriyor ben bile bzn şımarıyorum terk edip onu yalvartmak istiyorum :) ama o bana kızıp küsünce ben ona dahada bağlanıyorum. sende biraz kendini ağırdan alırsan böyle yapmazlar bence. biraz tavrını ortaya koy derim

• Ama napim ilk defa sevgilim oldu tecrubem yoktu kalbimle duygularimla oynadi.agirdan satmistim bir 2 kere hemen aman aman yapti.

• Kendini sevdirememişin demekki -,-

0|0
    0|0
  • Onunda senin özelliklerini sevmesi gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...