Sevdıgınız ıcın yaptıgınız bır sey?

Sevdıgınız ınsan ıcın maddı ve ya manevı yaptıgınız en büyük sey nedır?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Okadar asıktımkı konusamıodum acılamıodum kaybetmeyi benı reddetmesını kaldıramazdım.

Bana karsı o guzel yuzu gulmezse yuzume bakmazssa felan diye cok korktum :(

bi gun arkla ictik gece 11:30 12:00 cıvarı cıktım yola yuruyerek yurtun onune geldım

yurtun 2. katı kızlar 1. katı erkeklerındi. tam yurttan ıcerı gırcem kapıdan bılmıorum neden yaptım nıe yaptım sarhoslugunda etkısı olabılır. zeyneeeppppp diye bagrdım

tekrar bagırdım tekrar bagırdım herkes cıktı cama felan tabıkı oda onu sevdıgımı onsuz yapamıycamı aglıyarak haykırdım bagıra bagıra asagı ındı okkalı bı tokat yıyıcemı dusunurken boynuma sarıldı hayatımın en guzel gunelrını yasamıstım unıv ilk ve tek aşkımın manevi olrak bundan buyugunu yapamdımşu andusnuorum da genclık delılık :D

okulda bı ay boyunca bu olayı konusmuslardı ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok şey yapmışımdır muhakkak tıpkı sevgilimin yaptığı gibi, bir de yapmak isteyip yapamadıklarım, gerçekleştirmek isteyipte gerçekleştiremediklerim var..

1|0
    0|0
  • sevdim..çok sevdim

0|0
    0|0
  • söylemem ki ayıp bir kere yapılanlar anlatılmaz :)öbür tarafa saklıyorum bunlar hep sevap :)

0|0
    0|0
  • Kalbimi verdim. Sonra anladım ki kalbe kan pompalamaktan başka görev vermemek gerekıyormuş.ölüm tribine girmiş gibı hissettim kendimi

0|0
    0|0
  • Yapmadım...

Emin olamıyordum çünkü ondan...

cut.

0|0
    0|0
  • Dogum gununde heegun yurudugumuz yol uzeeindeki hee agaca anlamli sozler yazdim ve altinada hasan seni cook seviyor yazdim :-) cook begenmisti...

0|0
    0|0
  • Ağladım . cevabım çok kısaa

0|0
    0|0
  • ona kendını ozel hıssettırmekten baska daha fazla bırsey yapamam

0|0
    0|0
  • onunla evlenmem yaptığım en büyük fedakarlıktır

0|0
    0|0
    • Cok yanlılş düşünüyorsun. Bu paylaşımını o qörürse tepksini cok merak edıyorum

• göreceğini gördü zaten, gözünde rezilliğim diz boyu. bende yüz onda da gurur kalmadı :D

• kıçına tekmeyi bastım baya manevi oldu hemde maddi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevdiğim için neler yaptığımın dökümanını tutmuyorum ama onun benim için yaptıklarını biliyorum ve onun benim için çok değerli ve kıymetli olduğunun farkına varıyorum ,her geçen günde iyiki böyle bir sevgilim,en yakın arkadaşım ,dostum var diyorum...

0|1
    0|0
  • Onu coook seviyorum, onun icin her seyimi birakip butun hayatimi degistirdim ama o beni benim kendimi sevdigimden daha cok seviyor ve o da kendince bir cok seyden fedakarlik yapiyor. Böylece karsilikli fedakarliklarla dolu, sadece karsimizdaki mutlu olsun diye bir hayat yasiyoruz...:(

Bence insan sevdigi icin fedakarlik yapar ama butun hayatinin merkezine koymasin, cunki gittigi zaman dunyan alt ust, gunduzun zindan oluyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...