Aklınızda kalır mı böyle bir şey?Sorum erkeklere bir bakın...

Okuldan bir kız başta sırf görmeden tanıyorsunuz bazen anlamsız uzun bakışlar oluyo aranızda ama sevgiliniz var ve ortak arkadaş sayesinde aynı ortamda da bulunuyorsunuz. Daha sonraları bazen kız size uzun uzun bakıyo bazende görüp kafa çeviriyo.yani bazrn selam verio bazen oralı olmuyo ne düşünürdünüz? Aklınızda kalırmı böyle bişey?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşılan senin yaptığın seyler bunlar.. :) akılda kalır tabiki.. Bu bir yerden sonra cilve ya da kur yapmak gibi görülür.. :)

Eğer erkek acemi toy olgun değilse böyle düsünür ve daha da umutlanır ya da alışkanlıkl haline getirir birşeyleri.. Öte yandan kötü bakması da mümkün.. Sevgilisi var g.tü başı ayrı oynuyor bundan hayır gelmez diye.. :)

Yani gidip konusup durumunu anlatmazsan hiç bir yararı olmaz sana bu durumun..

Ayrıca sunu da unutma o erkek bakışlarının farkındaysa baskalarıda farkındadır.. (:

0|0
    0|0
    • Nasil yani baskalari fark etmistir? Sanmam ya. Hem fark etmis olsalarda o da bakiyo yano sonucta onun bakmasi daha kotu sevgilisi varken

• Yani bir baskasına söylemistir.. :) Erkek olgun değilse bu konuları anlatmak onun için bir marifettir..

Ayrıca o erkek sen kadın.. Bir sözle anlatayım sana..

Kadının çapkınına Or.spu derler.

Erkeğin Ors.pusuna çapkın.. :) Kendini bu konuda bir tutma..

Erkekler Ne Diyor 9

• bir kere bile kafasını cevirdiğinde soğurum. dediğin gibi gül gibi manitam varken ne aklım kalıcak onda

0|0
    0|0
  • Evet aklımda kalır, çünkü öylesine uzun uzun bakışmam etkilenmişim demek ki...

cut.

0|0
    0|0
    • Sevgilin oldugu halde mi

• Ilk ben derin derin baktim.. o da anlam veremedi galibaa basta sonralardan oyle tuhaf oldu bakmalar falam bende anlam veremedim

• Bi kıvılcımlanma var ama beklenti yapma... Bence ne olursa olsun sen sıkıntı çekersin

• umrumda olmaz bile :)

0|0
    0|0
  • Bir bak bir bakms yaparsa değerini yitirir. Acil toparlanmalı

0|0
    0|0
  • ayarsız kızlara uyuz olurum naptığı belli değilse umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • sevgilim varsa o kızı görmemiş gibi davranırdım

0|0
    0|0
    • Bi iki gormemis gibi davrandi hatta baya bana baksin diye baktim bakmamak icin tuttu kendini baya fark ettim bilmiyodum tabi sevgilisini. Ama bazen o da bakiyordu. Genelde saskin sanki

• Tavlamaya calismadik haberim yoktu sevgilisinden. Sonra bakmayi kesemedim yinede. En sonundada unutmak icin bakmiyorum bile yuzune yanyana gecsek bile ayip ediyom aslinda ama napim seviyom:/ :(

• geçer geçer

• ben olsam bir köşeye çeker sorarım amacın ne kızım sevgilin var bakıyosun hoşlanıyosan söyle :P

0|0
    0|0
    • Benim degil onun sevgilisi var:(

• Oyle bise hayatta yapmam o kizada yazik

• sen bilirsin hep boynu bükük bakarsın sende

• kalmaz

kız deli derim

0|0
    0|0
  • Manalı bakışları varsa kalırdı. Birşey sorcam, kız sana mı bakıyor benmi yanlış anladım?

0|0
    0|0
    • Hayir tabikide ben hoslandigim cocuga bakiyorum ama bazen gorupte gormemezlikten geliyorum heycandan ve goruyo yani beni tuhaf oluyo. Ayrica brn ona uzunca bakinca o da bakiyo ama illa bir anlama gelmez bu:(

• Ne anlama gelcek hoslandigini sanmiyorum sevgilisi var

• Sevgilisi varda sanki gerçekten seviyormu. Bu dönemde gerçek sevginin ne olduğunu bilen kaç kişi var sanki. Sevgilisi varda gerçekten sevip sevmediğini bilemezsin, belkide onu değil seni seviyordur. Çünkü genelde bir kıza ve bir erkek bakışırsa seviyorlardır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...