Çocukken En sevdiğiniz oyuncağınız neydi kim almıştı hadi yazın

Çocukken En sevdiğiniz oyuncağınız neydi kim almıştı hadi yazın

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Babam hep şehir dışına giderdi şimdi emekli bana gittiği yerlerden birinde şarkı söyleyip paten kayan bir bebek getirmişti oynar oynar kutusuna koyardım hala kutusuyla durur ha birde benim kocaman bir bebeğim vardı mavi saçlı kocaman benim kadardı hep benimleydi büyüyünceye kadar oynadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Oyuncak sevmezdimde pinokyo bisikletim vardı onu çok severdim üstünden inmezdim akşama kadar kontra freni vardı şahane birşeydi :)

0|0
    0|0
  • Kendı oyuncaklarımızı yaratmakta uzmandık..agac kabugundan tekne, ınsaat tellerınden araba, camurdan araba mesela,çelik çomak..guzledı ama..ve daha anlamlı..

0|0
    0|0
  • dayım uzaktan kumandalı araba almıştı ilk günden kırmıştım lan,o zaman dan belliymiş benden bir cacık olmıycağı:)

0|0
    0|0
  • bır traktor... bızzat ben almıstım

12 yasındaydım

0|0
    0|0
  • çocukken neredeyse hiç oyuncagım olmamıştı sevmezdim oyuncakları

0|0
    0|0
  • transformers babam almıştı

0|0
    0|0
  • Rahmetli amcamın aldığı tıra benzeyen küçük bir kamyonet vardı.Hiç unutmam

0|0
    0|0
  • atari diyecem sayılır mı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Babamın yurtdışından aldığı "Zeynep Bebek"im vardı. Büyükçe bir şeydi, hatta o zamanlar 5-6 yaşında olsam gerek çünkü benden daha büyük olduğunu ve kucağıma almakta zorlandığımı hatırlıyorum.

Sarı uzunca saçları ve masmavi gözleri vardı. Etten bir bebekti.

Her zaman yanımda götürüyordum onu, beraber kahvaltı ediyorduk, beraber film izleyip, beraber dışarı çıkıyorduk hatta beraber uyuyorduk geceleri... Ta ki kaybolana dek.

Sonra ne olduysa oldu kayboldu işte. Hala kayıplarda ama anımsıyorum. Belki de çocukluğuma dönmek istiyorum,bilinmez...

O yılları tekrar yaşayıp, Zeynep'imle oyun oynamak isterdim. Tekrar çocuk olmak belki de imkansız artık ama önemli olan insanın içindeki çocuğun ölmemesi değil mi ?

Aa-aa bak nereden nerelere geldim bir anda :) Neyse lafı kısa keseyim ; benim can yoldaşım ve asla unutamayacağım oyuncağım Zeynep'tir.

Onun benzeri bir şeyi çok aradım ama bulamadım.

1|0
    0|0
  • lahana bebeğim

1|0
    0|0
  • Çamur :D Kimse almadı, ben keşfettim :D

0|0
    0|0
  • babam yatıca uyuyan kalkınca uyanan bir bebek almıştı.. onu cok sevmiştim ama kardeşim kıskançlığından benden habersiz kolunu bacagını koparmıştı ikinci günden.

0|0
    0|0
  • Oyun oynamazdim sureklk yarmazlik yapardim daha eglenceli gelirdi...

0|0
    0|0
  • boyumdan büyük bebek babacım almıştı

0|0
    0|0
  • hey gidi günler heeeey

0|0
    0|0
  • Oyuncak köpegımı sevıyorum hala odamda duruyor bas kösede. Cok kücükken alınan bır oyuncak 4-5 yasındayken. Büyük ıhtımalle babam almıstı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...