Çocuğun benden hoşlandığına çok eminim ama..

biraz ilgimi belli ettiğimde utancından kaçacak delik arıyor. bu zata biraz cesaret verebilmek adına laf arasında dolaylı yoldan hoşlandığımı nasıl belli ederim. siz beyler düşünün ki arkadaş ortamında veya bir topluluk içinde ama baş başa muhabbet ederken ne dense ve ne yapsa anlarsınız?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• -Her lafına takıl

-Her lafını önemse

-Yer yer kıskançlıgını belli et

-Herşeyini incele ve takıntılı ol

-Pohpohla

Bu nedir?

Çocugu pohpohlamaktır bir nevi... Ve öyle bir ilgi şeklidir ki bu çocugun egoları tavan yapacağı gibi artık hayır demesi de zorlanacak ve kendini daha fazla belli edecektir...

Özellikle her konuda konuş ve çok soru sor, mesela bir konu konuşuyorsunuz o konu ile ilgili soru sor, sonra cevap verdiğinde hemen başka soru sor ne sorabilirsin mesela ya bugün suratın asık gibi niye böylesin filan, bişeyler düşünüyosun, ne düşünüyosun, aşık mısın hahahaah gibisinden patlat espriyi mesela :D Böyle böyle derken bu sıkışacak iyice... Ehh bu kadar sıkışmışken senin anlayışınla da karşılaşınca ve hiçbir şekilde yermeyince cesaret dozu artacak.. Biz buna özgüven diyoruz... Rahatlamalı yanında arkadaşıyla konuşur gibi rahat olabilmeli bunu sen sağlayabilirsin...

Hoşlandıgını nasıl anlarım diyorsun, işte bu iletişim şart en azından..

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eger cekingense hoslandigin kisi muhabbeti sen kurmaya cali s boylece belki cesareti gelir ve oda konusmaya baslar bide kesisirken o sana baktiginda kafani biraz egip gulumsersen anlayabilir belki

:D Benimde bitane sorum varda bununla ilgili sende bana yardimci olabilirmisin lutfen :)

0|0
    0|0
    • linkini at bakiyim

• Link atamiyorumki 4 level olmam gerekiyomus profilimden bulabilirsin zaten sadece 1 tane sorum var ilgilendigin icin sagol :)

• ilgini belli ediyorsun. utanıyor filan diyorsun. demek ki farkında. farkındaysa ve hiç bir şey yapmıyorsa. seni istemiyordur.

0|0
    0|0
  • Bilmem ki benle biraz fazla konuşsa faceden felan yazsa düşünürdüm sanırım bir şeyler ama oturup ona açılmam için gerçekten bariz bir şeylerin olması lazım :D Ki ben utangaçımdır biraz fazla

0|0
    0|0
    • face si yok salağın ya :S yoksa eklerdim de yazardım da

• varmı böyle kız aynısını ben yapsam terkedip giderler...

0|0
    0|0
    • yok ya utangaç tipleri severim ben ama sevgili olana kadar yıldırırlar insanı

örneğin cinsel bişeyler yaşandığın odun gibi durmaz heyecanını belli eder bu da her kızın hoşuna gider :D

• hımm peki sen hiç cinsel birleşme yaşadınmı

• Yavşak yavşak gülümse.

0|0
    0|0
    • ahah :D

• "Biliyorum beeen." derken nasıl sırıtıyosan lan işte.

• temem

• bırak o ürkek erkeği :D

0|0
    0|0
  • cevabı basit dokun ona yani yanlış anlama elini omuzuna falan at öz güveni gelir

0|0
    0|0
  • cocuk mocukla ugraşmaboş ver

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyorsun ? yoksa o kız senmisin :)

0|0
    0|0
    • yav he heee

• istanbul

• yok sen benimki değilmişsin. ne kadar çok çekingen erkek aşırı sosyal kız var ya :)

Kızlar Ne Diyor 1

• kıskandırmaya çalış mesela bir başka bir erkeğin sana yakınlaştığını falan anlat, çocuk seni elinden kaçıracağını anladığında direk sana kendi açılacaktır

1|0
    0|0
Yükleniyor...