Avrupada en beğendiğiniz futbol takımı, futbolcu ve sebebi?

Avrupada en beğendiğiniz futbol takımı, futbolcu ve sebebi?

0|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Hayret, hiç bir kız '' Real Madrid, çünkü Ronaldo vaaaaarrrr :)))) '' yazmamış...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• takım:liverpool biraz beşiktaşa benzetiyorum onları her sene yeniden takım oluşturmak,bir türlü istikrarı sağlayamak.bunlar ortak noktalarımız yönetimsel hatalar olarak.ayrıca taraftarların takımlarına bağlılığı,yaşam biçimi olarak görmeleri yüzünden en beğendiğim takım liverpool.

futbolcu:stilini beğenmesem de fantastik gollerin sihirli ayağı ibrahimoviç şuan takdiri hak ediyor.benim favorim ise totti ,Steven Gerrard ve nedved.bu futbolcular da bulundukları takımlarla özdeşleşmiş isimler,gönülden bağlılar.nedved juventus küme düşünce"bir takımda işler kötü gidiyorsa,futbolcular gider adamlar kalır" sözü ile çok güzel açıkladı bu durumu.

0|0
    0|0
  • Taraftar ve takım anlayışı bakımından borussia dortmund u beğenirim. Ama desteklediğim takım küçüklükten beri barca olmuştur :)

0|0
    0|0
  • Takım : Real Madrid

Futbolcu : C.Ronaldo

Sebep : Tek başına her yükün altından kalkabilen,tek başına bir takım olabilecek kabiliyete sahip ve bence futbol için yaratılmış bir adam .

0|0
    0|0
  • fanatik Real Madrid'liyim. en beğendiğim oyuncu Iker Casillas. hep onun gibi bir kaleci olmak isterdim...

0|0
    0|0
  • barcelona çünkü bir spor klubünden çok bir okul gibi her şeyi ögretiyolar en begendigim fulbolcuda xabi hernandes

0|0
    0|0
  • Barcelona:Adamlar hem futbolu güzelleştiriyorlar hemde bütün bu yıldızları kendi altyapılarından yetiştiriyorlar. Porto:Çok iyi futbolcuları bulup yüksek fiyatlara satmayı başarıyorlar transfer ustaları futbolcuda Lionel Messi

0|0
    0|0
  • Juventus, en sevdiğim futbolcu Jari Litmanen

0|0
    0|0
  • Futbolcum Arjen Robben ;)

0|0
    0|0
  • celtic. formaları güzel.

0|0
    0|0
  • Bayern Münih.Ronaldinho

0|0
    0|0
  • takım..bayern münich futbolcu iniesta.. futboldan anlayan anlamıştır zaten sebebini

0|0
    0|0
  • niye yabancı neden türk takımı diyil inat diyil bjk :D

0|0
    0|0
  • frank ribery mütevazi ve profesyonel ayrıca müslüman :D

0|1
    0|0
  • Bayern Münih-Robben..

0|0
    0|0
  • livorno - robin van persie