Amacı neydi bunun?Ve ben iyi mi yaptım?

Eski sevgilim daha geçen ay benimle 2.kez barışmak istedi istemedim ben işte geçen gün bunun bir arkadaşıyla konuştum o siz neden ayrılmıştınız falan dedi bende yavşaklığından dedim bir kaç gün sonra beni ekledi işte bende kabul ettim bir baktım durum olarak şöyle yazmış,i bugün ultra yavşaklık günümdeyim bütün kızlara yavşiycam yazmış.Bide kızlarla fotolarını atmış yani konuşma fotolarını.Bende sildim faceden iyi mi yaptım sizce ve amacı neydi? Halen seviyorum :(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• seni sinirlendirmek için yapmış..aslında onun çaresi umursamıyo gibi yapmaktı ama o durumda yapılamıyor..

0|0
    0|0
    • peki silmekle iyimi yaptım?

• Doğru ama silmeseydim de yaptıklarını görüp daha çok üzülücektim :( yinede seviyorum unutmuştum yine geldi yine alt üst oldum

• işte orda da sabır devreye giriyo diyorum ya o durumda yapılamıyor..senin çektiğin sıkıntıyı çok net anlıyorum aynısı benimde başımdaydı..böyleleri kendilerini bir halt sanıyolar..Allaha havale et sessizsen yine sessizliğini koruu..hani diyolar ya bağrına taş bas..

Erkekler Ne Diyor 3

• oda seni seviyor emin ol ;)

sonuçta :

''Gül Dikene katlandığı için Güzel kokulu oldu''

Sizde zorlu bir yoldan geçiyorsunuz emin olun zorlu bir sınavdan,yoldan geçiyosan yolun sonu mutlaka mutluluğa güzelliğe gidiyordur...

0|0
    0|0
    • Öyle olsa o durumu yazmazdı veya kızları telefonuna hatunum diye kaydetmezdi dimi?

• çocuk feci kapak yapmrş valla...helal...

0|0
    0|0
  • Aferin iyi yaptin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski sevgilinin arkadaşına niye açık veriyorsun ki. Senin de arkadaşın olduğunu mu sanıyorsun ? Az ötede osursan, o arkadaş eski sevgiline senin ki s*çtı der *-*

0|0
    0|0
    • Evet o konuda haklısın,ama ben sorumun cevabını istemiştim :)

• Hem onu hemde onun ortak arkadaşını engelle ki açığını bulup üstünden etiket yapamasın *-*

• Geri geImemeIisin. Ya oIduğun yerde kaImaIısın ya da gittiğin yerde. Sen bu hayatta gördüğüm en hoş’çakaI’sin neticede

1|0
    0|0
  • sacmalama yaa gayette iyi yapmıssın bosversene sevseydi bu sekil davranmazdı zaten kandırma kendini seviyor die kuyruk acısı çekio sadece :)

0|0
    0|0
    • haklısın ama birazda acı çekiyorum seviyorum keşke silmesemiydim diyorum

• biz de sevdikte degmez canm kesinlikle değmez seve de bilirsin onun için öyle de bilirsin gibi gelir ama degecek insan içinse üzül böle sacma sapan insanlara degmez

Yükleniyor...