Doğal Bukleli Saçlar Yardım

Arkadaşlar saçlarımı nasıl nitelendireceğimi bilmiyorum, dalgalı mı kıvırcık mı. Ama herkes tarafından güzel olarak nitelendirilen iri bukleli uzun saçlara sahibim yani aslında pek de bir sorunum yok ancak saçlarımın çok sık olmasına ve özellikle tepe kısmı kalın telli olmasına rağmen uçlar elektriklenip kabardıkça ve dipleri kirlendikçe üst kısım basık gözüküyor yani o dengeli kabarıklığı verebilmem için her gün yıkanmam lazım. Şimdi sorum şu saçlarım fazla yağlanmadığı için her gün yıkayarak saçımın nem dengesini bozmak veya krepe ile kırmak istemiyorum ve köpük tarzı maddelerden hiç hoşlanmam ama bunun olmasını nasıl engelleyebilirim? Herhangi bir toplama ya da kesim modeli önerebilir misiniz? Veya saçların elektriklenmesini engelleyen, buklelere şekil veren gerçekten işe yaradığını bildiğiniz bir şampuan/bakım kremi (fiyat önemli değil).

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Benım saçalrımda normalde doğal dalgalı ve bukeklelidir pantene'nin daha belırgın bukekler dıye bır şampuanı vardı onu kullandığımda gerçekden buklelırm daha tane tane elektırıksız oluyordu ama o şampuandan hiç bulamıyorum artık marketlerde fılan görmuyorum ama saç tıpıne uygun ve bukleli saçalr için şampuan krem vs tercıh edebılırsın canım.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler en azından işe yarıyorlar yani

• bende yarıyordu vallahı hem piyasada o tarz ürünler satıldığına göre bır faydası vardır demekkı al ve dene canım :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...