Spor cardio yapıyorum

20 yaşında biraz kilolu bir bayanım boyum 1.74 her sabah saat 7 de 30 dakika kondisyon bisikletine biniyorum ve 10 - 15 dakikada yerde karın bacak egzersizleri yapıyorum yediklerime dikkat ediyorum yaklaşık 2 3 haftadır yapıyorum fakat pek bir faydasını göremedim sabırlımı olmalıyım biyerlerde yanlışmı yapıyorum ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Saat 17.00-19.00 arası yapılan antremanlar daha verimli olur. Bisikleti 20 + 20 dk yapmayı dene araya karın hareketlerini koy en son basit bacak egzersizlerini yap. Az geldiğini hissedersen 25+25 dkya cıkar. Her türlü hamur işinden ve şekerden uzak dur. Antremandan 30 dk önce sert bir kahve iç. Proteini ihmal etme. Çalışıyormusun bilmiyorum çalışmıyorsan tv karsısında saatlerce oturma. Müzik dinle dans et bolca efor sarfet 3 hafta sabret tartıdaki rakamda değişiklik yoksa bir doktora danış varsada bir teşekkürü cok görme:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende şuan triceps ve biceps çalışmaya başladım kaslarım çabuk gelişiyor zaten kaslar çabuk gelişir ama yağ yakma biraz zordur bence youtubeden günde 8 dk nızı ayırın diye karın yakma hareketı var ben onu kullanıyorum çok hızlı etkılı :D

0|0
    0|0
  • Bak bende sporcuyum 2 ayda 25 kilo verdim bu is yemek yememkle olmaz eger yemek yemezsen vücudundan sadece kas gider ve halsiZ olursun sen illaki kilo vercem diyorsañ aksam 40 45 dakka kos bisikletle olmaz bu is ve sabirli olmalisinn ben mesala hafta sonu cubuklu denizinden karsiya yuzup ordan geri donup uskudara kosuyom hala 3 kilo veriyom

0|0
    0|0
  • Bu çok ince bir konu sana sırrımı verirdim şimdi ama çok yazmam lazım.Eğer istersen veririm sana.Sana söylediklerimi yapsan 1 ayda taş gibi olursun

0|0
    0|0
  • bisiklette tempo da önemli. çok yavaş yapmamak lazım artı yediklerine çok dikkat etmen lazım. özellikle akşam 6-7den sonra yememek en doğrusu. artı 2-3 hafta zaten çok kısa bir süre, biraz sabır.

0|0
    0|0
    • 30 dakika orta tempoda yapıyorum bunun daha etkili olduguğu duydum

• sabırlı ol ve devam et

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence daha ağır sporlar yapmalısın ve diyetisyenden diyet programı al

0|0
    0|0
  • sabırlı olmalısın önce devam et istikrar çok önemli

0|0