Hayatınızı yazacak olsanız?

Başarısızlıklarla, sıkıntılarla geçmiş çok kötü bir hayatınız olsa ve bu hayatınızı yazıp kitap yaparak meşhur olacağınızı bilseniz yazarmıydınız?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• filmlerde olur o ..bide garip saçlı adam varya neydi o isyaaaennnn..diye bağıran..onunda öyle..herkesin hayatı filmdir acı ya da çok neşeli farketmez..yapmayada gerek yok bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki. kanatIı oIursun. Tek kanatIa uçuImaz zaten. SopayIa kiIime vuranın gayesi kiIimi dövmek değiI, KiIimin tozunu aImaktır. AIIah sana sıkıntı vermekIe tozunu, kirini aIır. Niye kederIenirsin? Taş taşIıktan geçmedikçe parmakIara yüzük oIamaz. Yüzük oImak diIeyen taş, eziImeyi yontuImayı göze aImaIıdır! :( :(

0|0
    0|0
  • Abraham Lincoln'ü örnek alabiliriz mesela... meşhur olmak için değil ama başarısızlıklardan ders almak için çok güzel bir örnek bence.. ve sonun da başarı olmayan bir başarısızlık hikayesi bence pekte meşhur etmez :)

0|0
    0|0
  • Tecavüze uğramadıysam yazarım

0|0
    0|0
  • Meşhur olmak ,para kazanmak değil ama hyatımı yazmak tekrar açısıyla tatlısıyla iyi olurdu diye düşünüyorum.Çünkü insanlar kaybettikleriyle ders alır.Böylelikle biryerlere gelebilir. Hem birileri onu okuduğu zaman aynı hataya düşmeyip ders alırlar

0|0
    0|0
  • öncelıkle hosgeldın..uzun zamandan bu yana yoktun:D

cevaben: yazardım ewet..benden bıseyler kalsın bu dunyada..

0|0
    0|0
  • Başarılı olacağım kesinse elbette. Yoksa yine bir hayalkırıklığı daha istemezdim.

0|0
    0|0
  • Hayatımı yazsam roman olurdu

0|0
    0|0
  • yazardım öldükten sonra vasiyet eder çoğalttırırdım

0|0
    0|0
  • cook uzun cıltler olurdu belkı o yuzden işin içinden çıkamazdım yazmak ıstesem bıle

0|0
    0|0
  • aslaaaa yazmazdım

0|0
    0|0
  • böyle bir film var çalıntı hayat diye çok hoş bir film

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yazmam...

0|0
    0|0
  • Tüm olumsuzsuzluklara rağmen bır başarı öykusu varsa olabılır ama

hep başarısızlık hep skıntı varsa zaten onda şansda yoktur kitap satmazda:D:D

0|0
    0|0
  • yazardım sanırım,insanoğlu nelere göğüs geriyor demek isterdim...

0|0
    0|0
  • milletin başarısızlıklara değil başarılara ihtiyacı var böyle bir kitap tutmaz zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...