Kapat

Beşiktaş'ın ara transfer hamlelerini nasıl buluyorsunuz ?

Yerli oyuncularla kadro temelını sağlamlaştıran beşiktaşın önümüzdeki sezonlarda daha fazla daraltılacak yabancı oyuncu sınırlamasına rağmen, hala boş yeri var. Rakip takımlar için kriz sayılacak dönemi fırsata dönüştürmeyi başaran Fikret Orman yönetimi ara transferde yapacağı hamlelerle fark yaratmayı pilanlıyor. Verim alamadığı yabancı kiralık oyuncularla tekrar sözleşme imzalamayacak olan beşiktaşın ; İşte transfer bütçesini şimdidden hazırladığını açıkladığı iki yıldız oyuncu ;

link

link

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dentinho zaten gidecek onlarla beraber holosko eneramo sezer toraman gidip adebayor ve ronaldinho alınırsa kesin diyorum şampiyonuz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Sezer,Toraman gönderilsin bari bütçe için..

Ronaldinho iyi bir hamle..

0|0
    0|0
  • ronaldinho türkiyeye gelmez ki :(

0|0
    0|2
  • beşiktaşa ronaldinho gelmesini isterim ama gelmez

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• ben ne adebayoru istiyorum ne de ronaldinho yu,ikisi de büyük futbolcu olabilir ama bizim ihtiyacımız bir drogba etkisi yaratacak adam.

şuan ki futbol piyasasında gerek yaşı itibari ile son demlerine yaklaşmış olması gerekse drogba kadar yarar sağlayacağına inandığımdan dolayı ETO'O gelsin isterim.bir de rotasyon açısından bir sağ bek fena olmazdı mesela motta gibi bir isim gelebilir oraya da

0|0
    0|0
  • youtube açılmıyor isim yazsan

0|0
    0|0
  • Bence muhteşem isimler:Adebayor ve Ronaldinho gelirlerse çok şey değişir 3.transferinde Quaresma olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • ben Beşiktaşlıyım fakat ikiside gelmez, Ronaldinho açıkladı zaten gelmeyeceğini

0|0
    0|1
  • fernandes sakatlanir ya da giderse bjk den cacik olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...