Kapat

Süper ligin en iyi 11'ini kuracak olsanız kimleri seçersiniz?

Şu an ligin en iyi 11 ni kuracak olsanız kimleri seçersiniz. Yabanco kontenjanı yok :)

Şahsen; Muslera

Gökhan G. Bruno Alves Semih K. Caner

Melo Hutchinson

Sneijder

Bruma Sow

Drogba

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Muslera

gÖkhangönül/semih/chedjou/caner

fernandes/melo/selçuk/

Bruma//Drogba/Sow

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• volkan -gökhan gönül-bruno alves- egemen-caner-meireles-emre-kuyt-sow-webo-emenike

fenerbahçenin kadrosu herkezden güzel :)

0|2
    0|3
    • Bunu kesin bir fenerli yapar diyordum zaten :D

• İsim isim bakılmasını istedim Fenerin kadrosu iyi tabi neyse tercih meselesi tabi :)

Volkan-Muslera

Egemen-Semih

Şu haliyle Emre- Fernandes/ Hutchinson

Webo- Drogba

bunları kıyas etmek çok abes.

• kesinlikle :)

• muslera gökhan zan semih chedju arda turan melo selçuk sneijder bruma umut drogba :))

0|1
    0|0
  • Muslera -Semih Kaya-Gökhan Zan-Riera-Hakan Balta

Gökhan Töre,Selçuk İnan,Sneijder,Bruma

Umut Bulut-Didier Drogba

0|0
    0|0
  • muslerayı kaleye drogbayı forvete

1|0
    0|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|1
    0|0
    • Ali adnan şimdilik yeterli değil canere göre ama ilerde çok sağlam olacak.

• o konuda haklısın da benim için yetenek kadar karakter de önemli. caner; roberto carlos olsa a2'de oynatmam.

• Aynen o konuda haklısın.

• sivok ve fernandes mevkısınde turkıyenın en ıyı oyuncuları bence bu kadroda yoklar. gökhan töre nın alternatıflerı var ama bu ıkı oyuncunun yok.

0|0
    0|1
    • Sivok konusunda haklısın semihin yerine tercih edilebilir. Fernandes ve Sneijderli ortasaha çöker diye tercih etmedim bence şuan sizin orta alanı Hutchinson toparlıyor.

• sneijder fernandesın bır tık daha ılerısınde oynuyor defansıf yonu yok. aynı mevkı deıl aslında fernandes ortanın ortası defans ve formevet yonelımlı ouncu. ama tabı her kadroda ıhtıyac deıl. hutchınsen defans yonu fazla olan bır oyuncu sıvok gıbı ama kanat oyuncusu

• Fernandesi Sneijder yerine değil zaten melo ya da hutchinson yerine yazardım ama Sneijderin arkasında 2 sağlam göbek oyuncusu olunca neler yapabileceğini biliyoruz dediğin gibi arada büyük fark yok seyir zevki ikisindede gayet fazla tercih yapmak zor zaten ikisi arasında. Ama sivok konusunda haklısın.

• Muslera

G.Gönül-Sivok-D.Alves-Caner

G.Töre-Meireles-Fernandes-Bruma

Sow-Drogba

0|0
    0|0
  • Onur

Gökhan G. Sivok Diego Caner

Gökhan T. Sneijder Fernandes Babel

Drogba Niasse

0|0
    0|0
    • Paşa maçlarını hiç izleyemedim Babel açıldımı o kadar

• Stadda da izledim televizyonda da Babel bu yıl iyi iş çıkarıyor yavaş yavaş

Yükleniyor...