Size hangisi daha uygun geliyor arkadaşlar ankete buyurun?

galatasaray avrupa maçlarıyla ilgili bir görüş size hangisi daha mantıklı geliyor? kesin kesin bir sonra ki adımı anketteki gibi olsa

• Şampiyonlar ligi çeyrek finalini uefa kupasına değişmem :)))
    A seç
  • Boş ver çeyrek finali uefa kupasını alalım biz yine süper kupada bayern münihle kapışalım :)))
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
415

En İyi Kız Görüşü

• uefa kupasını alalım şampiyonlar ligi kupasını bize yedirmezler :(

1|1
    1|0
    • o kupayı bayern kimseye kaptırmaz

• Muck iklimim thanks

• Uefa da şuanda takımlar pek iyi değil ama şampiyonlar liginden uefaya gelecekler var yani o da bize yar olmaz :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• ofaaa iklim soru sormuş haberde vermiyor pehh

1|0
    0|0
  • Cl de gördüğün çeyrek final veya yarı final Uefanın çok üstünde de olsa. Kupa her zaman akıllarda kalacak bir başarıdır.

1|0
    0|0
  • GALATASARAY UEFADA'DA ŞAMPİYONLAR LİGİNDEDE HER ZAMAN FAVORİLER ARASINDADIR.GALATASARAY BAŞLI BAŞINA Bİ MARKA VE HÜKÜMETTİR!

1|0
    0|0
  • Çeyrek final değil de,Finale çıkmayı yeğlerim ancak Uefa Kupası karşısında :)

1|0
    0|0
  • ben şampiyonlar liginde yarı finali diğerlerine değişmem. diğer ikisini yaşadık nasıl olsa.

1|0
    0|0
  • CL maçını izlemenin keyfi bile farklı olduğunu düşünürsek çeyrek finali tercih ederim.

1|0
    0|0
  • bugün günlerden GALATASARAY Farkında değlsin heralde?

1|0
    0|0
  • süper kupada bayernle oynayacağına eminsin madem kupayı kim kazanıra evini satıp bassana ;)

1|0
    0|0
  • Şampiyonlar liginin atmosferini hiçbir şeye değişmem birde Drogba Sneijder Muslera Melo bunlar hep o atmosferin oyuncuları orada onları izlemek daha güzel.

0|0
    0|0
  • Boş ver çeyrek finali uefa kupasını alalım biz yine süper kupada bayern münihle kapışalım :)))

0|0
    0|0
  • ben uğurlu geldiimi soylemştm ilk yarı süperdi 2. yarı burak yine hasta etti bizi ama destek verdk çcuğa onları atabilse 5 olurdu neyse takım istekliydi bu çok iyi şimdi deplsmandada yenersek son maçta juveden beraberlik yetecek bize:)

0|0
    0|0
    • uğurlu geldin :)) burak iyiydi şanssız yinede koştu aaaa baksana şu arkadaşa yardımcı olur musun seviniirim

• link söz verdim sana yardımcı olur dedim

• iklim maça gidiyorum kazanırız umarım soora deplsmn 1 puan yapıp juveyi burda yenersek 8 puan okdir 2. tur için artık juve maçında sen pardon siz totem yaparsınız:) ltfn kazanalım bu gece

0|0
    0|0
    • yorumlarını en çok beğendiklerim arasındasın uğurlu git uğurlu gel :))

• aslında 3 adet bilet ayarladım satın aldım k.borsadan sonra elemanlar sattılar kimine pahalı geldi kimi takım iyi oynamıyor diyor kimi abi çok geç eve dönüyoz diyor en son 2 arkadışımı zorladım benim hatrıma geliyolar bide garnti verdim onlara yenicez diye inş. süpriz olmaz:) bende sizin sorularınızı beğeniyorum ki hep yorum yapıyorum:)

soruyla ilgili uefa cup artık kimsenin değer vermediği bu kupa çok süpriz sonuçlar olabiliyo ama champ.lea. öyle değil 1 numaralı kupa burası çok daha önemli

• uefa kupasını alıp sonra süper kupada kral olmakta var...

birde inşallah bu maçı kazanırız :))

• Mantıklı olanı A şıkkı çünkü para transferinin asıl olduğu platform Şampiyonlar Ligi

0|0
    0|0
  • B tabiki yeaaaaa :D

0|0
    0|0
  • ikisi de eşit itibarda başarı bence ama ucunda kupa olduğu için, B'

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• A şıkkı her şekilde itibarını artırıyor, futbol dünyasında bilinirliği vb. her şeyini daha iyi taşıyor, A yani..

*Fenerbahçeliyim

1|0
    0|0
  • B şıkkı bence çok ciddi bir rakipler gerçi de neyse..

1|0
    0|0
  • kupa almak daha iyidir

2|0
    0|0
Yükleniyor...