Lisedeki yaramazlıklarınızı anlatır mısınız?

Evet beyler bayanlar lisede ki yaramazlıklarınızı anlatın bakalım :))

1|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir tane çok mutaasıp bir din hocamız vardı. Yine kendi çapında duygulanarak birşey anlatıyordu sınıfa. Tam o anlatırken ben de hani şu eti cin'ler varya,masasına onu fırlatarak ''hocam masanızda cin var!1'' diye bağırmamla adamın sınıftan tövbe ede ede kaçması bir oldu.Çok ürkek biriydi.Herhalde jelatinin parlaklığını bir ışık kümesi falan sanmıştı.sınıf koptu tabii.

Yine bir tane müzik hocamız vardı. Pek titiz birşeydi. Kantinde yemek yerdi hep.Tuhaf biriydi.Garip haraketleri vardı.Neyse,yine patates yemeği yiyordu bi'gün kantinde.Arkadaşlarla şu plastikten yapma böceklerden almıştık. Masasının önüne geçtik.Arkadaşlar falan oyalıyordu hocayı.Kimse cesaret edemedi tabii ama ben hopp o plastikten böceği düşürdüm yemeğine. Kadın döndüğünde öyle kıpkırmızı oldu ki. Kalktı yemekten gitti kantinciye şikayet etti yemeği biz fırladık kaçtık sdajöfhdsjfds

Bir tane de kıvırcık kabarık saçlı bir tarih hocası vardı. Bayılırdı sanki saçlarını kabartmaya. Gevezelik etmekten cezalı olaraktan hocanın masasının yanında duruyodum.Fakat cebimde bir kağıt vardı ki ,şeytan fısıldamaya başlamıştı sdfgsdg uçak yaptım kağıttan. Hoca masasında notları yazarken kağıttan uçağı kıvırcık kabarık saçına iliştirdim dsjf

Bütün sınıf nasıl gülüyor kızarıyor ama.Hiç kimse birşey belli etmedi allahtan. Sinirli birşeydi bu hoca çünkü.

Hocaların gördüğünde ağlamaklı olduğu bir numaralı öğrenciydim nihaha <3

Daha varda üşendim şindi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Lisede yaramazlık yapmadım hiç.Kurallara uyan on numara bir öğrenciydim.Ama en ufak bir kural bozma durumumda azar yiyordum zaten hocaların sözü bizim gibilere geçer hep. Son sene hiçbi kuralı takmadım ve hiç azar yemedim. Bizim ülkede sessiz hep ötekileştiriliyor bunu öğrendim.Ama yine de yaramaz değildim :D

0|1
    0|0
  • valla derste tenefüte 24 saat şarkı mırıldayan kız olarak bilirdi tüm okul beni.

0|0
    0|0
  • bikere okula hiçbirimiz gitmemiştik , öğetmenimiz sınıfa giriyor sınıf boşboş :(

0|0
    0|0
  • Müdürü kömürlüğe kilitlediydim *-*

0|0
    0|0
  • camdan müdürün kafasına süpürge atmıştım asdfg :D

0|0
    0|0
  • walla bn çok sakındim kızlarla takılır dedikodu fılan :)

0|0
    0|0
  • hemde dun oldu sevgılımle hıc okulda opusmemıstık beden dersı vardı hreket falan yaptık sınıfa cıktık sevgılım benı opmeye basladı bıde terlıydı ama kotu kokmuyodu cıdden aksıne benı terı tahrık ettı oda benden cok tahrk oldugunu soyledı sınıftada bıı yoktu yanı gırse gorucek bırı o derece ama yınede devam ettık naptım ben dedım hatta tahrık emısım farketmeden halbukı ben kendımı kotu hıssedıyodum cunku regl donemındeyım ama baya saldırdı karsılık vermemek ımkansızdı gercekten.

0|0
    0|0
    • Hmm neler yaptınız anlatırmısın :) Bide yaş kaç ?

• Eklesene beni sana özelden bişeyler sormak istiyorum akıl almak istiyorumda :)

• Olmaz dersen burdan soruyum ?

• erkek arkadaşım ve kendimi soyunma odasına kitlemiştim. ne akılsa

0|0
    0|0
  • beden eğitimi dersinde sınıf boş oluyodu sevgilimle orda elleşiyoduk öpüşüyoduk ne çılgınlık yahu

0|0
    0|0
  • eteği en ısa olan bendim etek kestirme yarışına girmiştik süperdi daha çok yaramazlık varda bakma anlatmıyım :)

0|0
    0|0
    • bi karış varmıydı bari :D anlat ben dinlerim :)

• ama dediğim gibi lisede yani hatırlayınca otu olmuyo degılım, guzellıgıme yazık etmısım benı guzel ama kasr olarak hatırlıyolar amaşu anbenı tanıyanlar buna ınanmaz ve sevgılımle nısan dusunuyoruz ve opusmedım bıle dusun kotu ya kotu bı durum.

• Anlıyorum :) Güzelliğini düşünmek istemiyorum zaten yoksa kafayı yerim :D Bide bende liseli kız ilgisi var biraz :P :D

Erkekler Ne Diyor 5

• mal bir hoca vardı arkadaş dersinde hep hayvan sesleri çıkarırıdı :))) ama yakalanmazdıda 1 sene devam etti bu bir gün yazılı okuyo masada herkes gelmiş toplanmış bizde tahta kalemiyle ayakkabısını boyadık sonra telefonlara silah sesleri yükleyip çatışırdık yorgun olunca herkes uyuyrdu hocada yazılı skerdi bizi hayvan sesi çıkaran süper kopya çekerdi sıra ondan alırdı soruyu sınıf ort. 4-5 oldu mal da sözlüden düşürdü.

başka olarak sınıfta top oynayıp lambaları kırardık okulun en yaramaz sınıfıydık ceza diye 11 sınıf hocalarıı mal gibiydi 10.sınıfta tüm sınıf dispilinliktik 9da biber gazı sıkmıştık sınıfta kız erkek diye birşey yoktu ama seviye vardı ( en iyi yanı bu ) tam kafa sınıftık önemli derste cıt cıkmazdı ahhhhhh

0|0
    0|0
  • gece gece okulda kalmak çok manyak olmuştu :)

0|0
    0|0
  • Kızlardan Ve Hocalardan Para Toplayıp Alkol Alırdık Ya Ne Günlerdii

0|0
    0|0
  • Lisede uyandığımı hatırlamıyorum yaramazlık yapmaya vaktim kalmadı :D

0|0
    0|0
  • Ben hiçbir şey yapmadım lisede. Fazla akıllıydım sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...