Kick boks için geçmi kaldım?

Şu an 18 yaşındayım daha önce hiç bir sporla ilgilenmedim şmdi kick boksa merak saldım ama hobi olarak değil pro olmak istiyorum bu saatten sonra başlasam olamazmıyım geçmi kaldım bir boksör günde 200 yumruk çalışıyosa ben 1000 yumruk çalışsam küçük yaşta başlamış birine yetişemem mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geç almadın erken değil sadece istedikten sonra yapılamayacak bir şey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pro olmak çok zor

0|0
    0|0
  • geç kalmadın merak etme

0|0
    0|0
  • hayır neden geç olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 25 yaşındayım ninjutsu yapıyorum 2 yıldır hiç bir şey için geç değildir...başla vakit geçmeden derim..

0|0
    0|0
  • 1000 yumruk diye yazarken baya kolay oluyor tabi :))))) neysee... 18 yaşın genç başla abanmana gerek yok 2 senede pro olursun bu tabiki antremanda dökücegin tere baglı antremanda ter dökmessen ring de kanını dökeceklerdir

0|0
    0|0
  • bn 16 yaşındayım 8 yasımdan beri dövüş sporlarıyla uraşıyorm 5 yıldır kick boksla uraşıyorm yasın biraz geç kalmıs yinede git konus ayaklarının fazla esneye bileceğini sanmıyrm bide yanlıs hatırlamıyosam 18 yasından sonra kick boks ve tekvando gibi sporlara kayıt yaptıramıyosun

0|0
    0|0
  • Kardeşim boyun kaç? ona göre kick box kısa boylular için idealdir. Uzunsan farklı dallara yönelmeyi dene.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey için geç değil ama kendi kafana göre değil hocanın tavsiyesine göre çalış sonra üstünden tır geçmiş gibi olursun.

0|0
    0|0
    • fazla yumruk çaışmanın zararı olur mu acaba 1 hafta wing chuna gitmiştim orda hoca bize nerdeyse sağ 500 sol 500 yumruk attırdı zararı yok heralde

• Zararı olur mu bilmem ama kick boks biraz daha kemik sağlamlığı ve güç gerektiren bir spor.Wing chunu bende yıllardır yapıyorum ama hiç kas ağrısı yaşamadım.

• antremanı daha uzun süre tutmicam diğerlerinden tek farkım boks torbasında 2-3 kat daha fazla çalışıcam inş kas erimez

• Her yaşta başlanabilir yeter ki çalışma azim istek ve cesaret olsun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...