Bir erkek sevgilisi varken başkasına aşık olur mu ?

merhaba arkadaşlar bundan kısa bir sıra önce bir çocukla tanıştım çocuğun bir yıla yakın süren bir ilişkisi vardı ve aralarında problem vardı geçen gün arkadaşımla konuşurken ayrıldıklarını ve çocuğun benden hoşlandığını öğrendim benim için iyi biri ama bu yaptığı güvenimi sarstı.erkekler böyle bir şey mümkün mü kızlar siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer erkek sevgilisine karşı yeterli his beslemiyorsa başkasına aşık olabilir, hoşlanma da söz konusudur.

Eğer erkek sevgilisine karşı yeterli his besliyor başkasından etkilenebilir, aşık olamaz veya hoşlanamaz...

Yani herşey hislerinde bitiyor, bu gözü doymadan bir tipse ve çok yönlü çalışıyorsa her türlü 3-5 hoşlanır yani...

Ve sevgilisinden ayrılmış direk sana gelmiş direk sana itirafta bulunuyor... Bu ya yarabandı misali yaklaşıyor sana ya da sevgilisini hiç sevmemiş... Bence yarabandısın gözünde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Günümüzde cogu kız cog erkek sırf sevgılımız olsun dıe her hoslarına gıdenle gonul eglendırıyorlar yatıolar kalkıorlar iliskilerde birlikte vakıt gecrmek beraber ken 2 tarafında nese ve mutlulugu güzelse iliskin yurur o senı sever sen onu aranızda belkı buyuk bır ask olabılır ama beraberken bole suphelerın varsa guzel bı vakıt gecıremıorsan konusucak bı sey bulamıorsan ondan san bı sey olmaz ;)

diger kızla gonul eglendırdı araları lımonıydı ayrıldıalr sıra sende

;)

0|0
    0|0
  • Sen biriyle çıkarken başkasına aşık olmaz mısın? Hepimiz insanız ve bunun garantisi yok. Evli bile olsa insan başkasından hoşlanabilir, sevebilir.

0|0
    0|0
    • birine aşık olupta başkasıyla çıkıp ya da evlenebilirsin bu belki normaldir ama sevgilin var senin ve başka bir kıza aşık oluyorsun ki onuda geçtim geldi bana derdini anlattı bende salak gibi çözüm yolu söyledim meğer niyeti farklıymış benim tepkimi merak etmiş o zaman öğrendiğimde beri konuşmaktan zevk aldığım insana yazamıyorum ne diyeceğimi bilmiyorum :(

• o kadar süren bir ilişkiyi bitirdiği anda seninle birlikte olmak isteyen birisi seni ne kadar süre sonra baskasıyla değişir ?

0|0
    0|0
  • Bir değil bin kişiyi sever , erkeler kümesteki, horoza benzer tavuk sayısının coklugu sıkıntı cıkarmaz ahahahahah ne kaba tabir ettim kendimi şiddetle kınıyorum :/

0|0
    0|0
  • olacak o kadar :D

0|0
    0|0
  • Sevgilisine aşık değilse başkasına aşık olabilir.

0|0
    0|0
  • olur.

0|0
    0|0
  • olmaz öyle bir iş

0|0
    0|0
  • olur eğer ilk sevgilisinden yeter kontak kuramıyorsa ve yürümüyorsa başkasını sevebilir

0|0
    0|0
  • bence sacma sonucta ondan ayrıldysa sendede ayrılıl baslama

0|0
    0|0
  • Daldan dala daldan dala geldi aklıma. Ama eşindeki o ışık gidince olabilir.

0|0
    0|0
  • elbette mümükün mutlu değilse mutluluğu başka yerde arar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "ASHK" ne biliyor siz? ASHK"bir kishiyle yashanir. Senin le bashkasina ashik oluyor sa sana ashik diyil.ayni zamanda bircok kishiye ashik olunmaz hoshlana bilir o da bashkasina ashik diyil se. Ashik oldu sen birine, ondan bashkasi dushunemez sen, gozu gormez ki bashkasi ni )

0|0
    0|0
  • olabilir evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...