Akşam ki Kopenhag maçı sizce ne olur?

Skor tahmin yarışması olsun bu :) Herkes skoru yazsın bakalım kim bilecek?

Benim tahminim 2-0 Galatasaray alacak.Goller drogba,Burak tan gelecek..

Güncellemeler:
Kopenhag' ıda yenemezse artık GS işi zor..
Az kaldı dostlar..
3-1 bilen var mı?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• gs nin evinde kazanması gerek ama kopenhagıda çok küçümsüyoruz gibime geliyo sonuçta burası şampiyonlar ligi.. kadro çok önemli mancini özellikle doğru savunma dörtlüsü ile çıkar ve 4-3-3 oynatır ise takımı daha rahat kazanır gibi geliyo gs.

skor 3-1 diyorum :)

0|3
    0|0
    • Helal olsun size..Bravo

• buraya 3-1 yazdımda iddada gittim 4-1 oynadım oran daha yüksek diye şeytana uydum :) neyseki tek bu maçtan yatmadı

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben Galatasaraylıyım gonlum skor ne olursa olsun Galatasaray alsın diyor ama Galatasaray iyi oynamasına ragmen gol yolları cok sıkıntılı ne drogba nede burak 5 para etmez forvetler burak cok kacırıyor 7 pozısyonda 1 tane atıyor drogba ise yaslı oda iyi değil yane umarım atamayana atarlar durumu olmaz vede fark yemeyız.

0|0
    0|0
  • Konpenhaga başarılar dileyen arkadaşları anlayabiliyorum çünkü bizim oyuncularımız Şampiyonlar ligi maçına çıkacakken onların futbolcuları akşam bizim maçımızı seyredecek ayrıca Fenerbahçe ve Beşiktaşta daha Şampiyonlar ligi yüzü görmemiş oyuncular var o bakımdan herkes çapına göre konuşsun

Skor tahminim 3-1 goller Drogba,Sneijder ve Bruma´dan gelir diyorum

1|1
    0|4
  • onu bunu bılmemde fena yapacagız kopenhagı,hemde 2 mactada..bıze basında ortasında sonunda avrupa veya kupa olan bırsey soyleyın yeterli...cımbom için ufak iş bunlar,bız madrıdı madrıdde yenecegız evelallah,gorun bakın...

1|0
    0|0
    • en iyi cevabım sensin abi :) ++++

• helal abime bee senden başkası da onu susturamaz :)))

• yapmasakta dert değil, 6 yemek fena olur kendi evinde sonra =//

• Ben bir beşiktaş taraftarı olarak galatasaray'ımıza sonsuz başarı diliyorum. Ve bu karşılaşmadan galibiyetle döneceğine gönülden inanıyorum...

1|1
    0|1
  • En az 3 gollü maç olacaktır, aslolan 3. golü kim atacak acaba :)

Bu gece yer sarı gök kırmızı olsun, Düşmesin Şarkımız dillerden<3

0|1
    0|0
  • bende Drogbadan gol bekliyorum inşlh kazasız belasız

1|0
    0|0
  • patlama olacak geri dönüş sinyali verilecek maçın yıldızı melo ya da sneijder skor tahminimde 3-0 ya da 5-1 akşama buradayım :)

0|0
    0|0
  • kopenhaga başarılar dilerim

0|2
    3|5
  • 2-1 yener Goller Drogba Burak Kopenhag'da Claudemir atar

0|1
    0|0
  • galatasaray ım 2-0 alıcak

0|0
    0|0
  • Tahmin konusunda sıkıntı var şu sıralar

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı tutuyorum çünkü 150 liralık kuponu yatırmıştı tek maçta kopenhang her maça 2-3 gol oynamıştım her maç tuttu kopenhang maçında 4 gol oldu intihar edesim geldi.Aslında galatasaray'ı niye tutuyorum biliyor musun..? Kupon yatırdımda ondan

0|0
    0|0
  • 2-0 drogba - melo

1|1
    0|0
  • 1-0 alıcaz bence. gol drogba.

1|1
    0|0
  • maç berabere biter 1-1 ya da 2-2

0|1
    1|1
  • zorlanacağını düşünüyorum 2-1 alır ya da 1-1

0|1
    0|0
  • 3-2 kopenhag alır.

0|0
    1|0
  • kalbimiz kopenhagla.

0|1
    4|4
  • maç muhabeti yapan erkerk arkadaşlardan nefretediyorum. maç muhabbeti yapan kadınları ise gaz odasına atmak laım. nasıl olsa topluma ve ailesine faydası olmayan bir tiptir.

0|0
    0|0
  • galatasaray kopenhaga 6 atar:)))) ben bile güldüm ya la

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...