İnsanlara Karşı Ön Yargılarımız Ne Düzeyde ?

Ön yargı igrenc bisi yahu.. bir gerizekalı yüzünden diger tüm insanlara ön yargıyla yaklasmak, güvenmemek kötü bir durum..

Siz ön yargıları fazlaca olan bir insan mısınız ?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• tanımadan önyargılı davranmam..ama sakalı yerlere ulasmıslara karsı yınede ıcımde çözümleyemedıgım bı öfke var...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Asla asla deme derdı bır buyugum ama önyargılı olmak yanlıs degıldır ben önyargılı bırı degılmdır bu yuzden en pisliginden en iyisine kadar 10 larca ark ım var.

en pislik en iğrenc insanları bile sevilecek bir şeyini bulursun hosuna gıdıcek bı saflıgını veya davranısını bulursun o yzuden on yargılı olmak bazen iyidir olmadıgın surece herkes senınle olabılır ark ca veya ileri sevye fırsat vermek veya vermemek senın elınde ;)

1|0
    0|1
  • Biri yüzünden herkesi suçlamak aptallık olur . o yüzden elimden geldiğince kaçınıyorum yok mu derseniz var var ama ön yargılı davranmamak için ekstra çaba harcıyorum. Çünkü bana göre ön yargı yargısız infaz gibi o yüzden insanların vebalini sırtıma alamam.

1|0
    0|1
  • Çok içimi sıkan konular ve kişiler olsa da yine de ön yargılı değilim, sonuçta tanımadan etmeden net bir sonuç çıkaramazsın...

cut.

1|0
    0|1
  • ön yargısız bir insanım =)

1|0
    0|1
  • Maximum düzeyde

1|0
    0|1
  • Önyargılarımı ameliyatla aldırdım ben şekerim

1|0
    0|3
  • ben önyargılı davranmam kanka biliyorsun ama bana önyargılı davranan sürüsüne bereket anasını satım:D

5*****

2|0
    0|1
    • kötü diilimki ben kankaa :((

sen çok fakirsin eziksin asafdsdafadfsdafdaf :DD +++++

• nan vurmak ne kelime accık param daha olsun dünyada yicek ekmek bulamıcan her yoluna taş koycam süründürcem seni öldür beni diye yalvarcan bana pis fukara :D

• Ön yargı yok bende aranmayan insan var

1|0
    0|1
  • tanımadığım her kes için önyargılıyım .

1|0
    0|1
  • Önyargılarımın büyük bir kısmını yok ettim.

1|0
    0|1
  • hemde nasıl bir bilsen herkez potansiyel satıcı yalancı iftiracı , kimseye güvenilmez ahahahah ama kendime güveniyorum

1|0
    0|1
  • benimki aşırı

1|0
    0|1
  • İnsanları zamanla tanıyarak ön yargılarımı birazda olsa kırdığımı düşünüyorum.

1|0
    0|1
  • siyasi patilere zafı olan insanları sevmem

1|0
    0|1
  • ön yargı hiç bişeye yaramıyor

1|0
    0|1
  • ön yargılı olmamaya özen gösteriyorum

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3