Beni özlemesi için ne yapmam lazim?

sevgilimin bu aralar sıkıntıları var ve acısını benden çıkartyo sanki.. arıyorum soğuk davranıyo, bazen azarlıyo mesela bende alttan alıyorum ama üzülüyorum böyle yapmasına... bazen çok arıyorum moral vermek istiyorum oda olmuyo.. artık bende soğuyorum bu ilişkiden..

yine eskisi gibi olmamız için, onunda beni özlemesi için ne yapmam lazım?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• uzak kal erkek sabah kalkınca aksam yattıgında kısacası alttaki vatandasın ne zaman canı kadın ıstese erkek özler ama daha normal bı yolu var sordugun sorunun birlikte yapmakdan zevk aldıgınız bı sey yokmu sahılde aksam el ele yurumek bir yerde ourmak bı seyler yemek gbı

2 nizinde ortak zevk aldıgı seyler yapmaya calısın bırlıkteyken ayrı kalmaya dayanamayacaktır oda sende

0|0
    0|0
    • keske soylediklerini yapa bilsek.. yurt disinda kaliyorum yilbasinda beraberiz insallah.

bende ustune gitmek istemiyorum kavga yapmiyalim ayrilmiyalim diye..

• ilişkinden fazla umudun olmasın dostum kusura bakma :(

ben sahsen sevgılımden uzakdaysam ıster ıstemez elıme gelen fırsatları degerlendırıorum asagı yukarı her erkekde aynıdır. ama senı özlememesi bu durumda senın ki elıne gelen fırsatları degerlendırmenın yanında arayısdada buyuk ıhtımalle bulmus ki sana karsı soguk ozlemsı vs.. sı yok umarım yanılıyorumdur kımsenın mutsuzlugunu istemem

Erkekler Ne Diyor 11

• ayrılık yakındır..başka birisiyle konuşuyor..demedi deme

0|0
    0|0
  • özleyecekse zaten özler özlemeyecekse zaten özlemez karşındakine ihtiyaç duymaz birisi birisini özleyeceği zaman.

0|0
    0|0
  • hiçbirsey yapma kuzen insanın içinde olacak

0|0
    0|0
  • Az görüşün. Üstüne fazlada gitme.

0|0
    0|0
  • Sen onu özlerken onun seni özlemesi zorrrrr ahahahaha

0|0
    0|0
  • arama kendi haline bırak bir süre sevgilini;)

0|0
    0|0
  • ostur kaç özler kokunu

0|0
    0|0
  • fazla sıkma rahat bırak biraz özler o zaman

0|0
    0|0
  • zamanla özler

0|0
    0|0
  • Gözüne gözükme sesini sesine değdirme özlerse senindir özlemezse odundur :D

0|0
    0|0
  • fazla arayıp sorma, birlikte olmadıysanız olmak ister gibi cümleler kurmayı dene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üstüne gitme belli etmeden soğuk davran sorunca bişey olmadığını söyle normal davran sonra tekrar soğuk davran uzak dur bir süre aklı başına gelinceye kadar

0|0
    0|0
  • üstüne düşme rahat bırak. aynı hatayı yaptım şuan ayrıyız

0|0
    0|0
    • o bana soguk davranikca daha cok aramak istiyorum... sanki ben erkek oldum bu aralar oda kiz.. :/

• işte onu yapma kafanı başka şeye ver. uzun zamandır yapmak isteyip yapamadığın şeyleri yap görüşmediğin arkadaşlarınla görüş. ama dediğim şey soğuk davranman değil sadece onun sana gelmesini bekle ve gelince soğuk davranma sakın.

Yükleniyor...