Türk milli takımı futbolcuları

hollanda maçını izlerken bişey dikkatimi çekti.hollandalı futbolcuların hepsi yüzleri tertemiz bizim futbolcular hepsinin sakalları uzun bu sizi de rahatsız etti mi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hollandanın sadece Futbolcularında değil büyük bir kısmı sakal bırakmıyor bende özellikle Arda´nın sakalını hiç beğenmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır hiç rahatsız etmedi böyle şeylere takılacağınıza biraz maçın akışına bakın

0|0
    0|0
  • oyuncunun tipine değil futboluna bakarım ama sneijderin gözlerine bakarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cemeaat öyle istiyordur

0|0
    0|1
  • Hollandalılar biraz daha sarışın beyaz tenli tipler oldugu için onlar sakal sevmiyor gibi , gel gör ki bizim türk milleti de sinek kaydı traş oldumu sanki kendını cıplak hissediyor o yüzden sakal ayrı bir hava katıyor , ama gördük ki hava ile olacak iş değil brezilya vizesi.

0|0
    0|0
  • kuyt ın sakal bıraktıgını düşün sonra buraya yaz kardeş :)) sakalı her adam bırakamaz

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ne demek istedin. Siyasal bişeyi kasteddiysen ben inanmıyorum ona

0|0
    0|0
  • sakal kötü bişey mi?

0|0
    0|0
  • Yoo hiç dikkatimi çekmedi bile

0|0
    0|0
  • hele hasan ali, alper potuk falan. arkadaş nedir futbolculardaki bu uzun saç merakı? ben futbolcu olsam sırf rahatsız olurum diye kısa kestirirdim :(

0|0
    0|0
  • Bakış açısı futbol olmalı benim açımdan hiç bir sorun teşkil etmiyor sonuçta özel hayat.

1|0
    0|0
  • erkek dediğin kirli sakallı olur

0|0
    0|0
  • Hollandadayim ve burdakiler genelde bakilmlidir ve herkes birbirine saygilidir

0|0
    0|0
  • e artık sakallı olmak iyi bir şey biliyorsunuz ülkemizde

0|0
    0|0
Yükleniyor...