Mekan sorusu... Acil cevap lütfen

kadıköy beşiktaş iskelesi, kadıköy eminonu iskelesinin ne tarafında kalıyor ? Yardımcı olur musunuz ? Kadikoye gidince kadıköy beşiktaş iskelesini nasıl bulabilirim ? Orda sora sora bulmak istemiyorum da. Yardımcı olursanız çok mutlu olucam

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kadikoy Eminonu Iskelesi : Kadikoy Meydan'daki IsBankasi'nin tam karsisinda -Otobuslerin arka tarafinda- zaten EMINONU ISKELESI diye yaziyor.

Kadikoy Besiktas Iskelesi : Meydan'dan Moda tarafina giderken, yani Haydarpasa'dan Kadikoy'e giderken Eminonu Iskelesi'ni biraz daha gectikten sonra Anit'in az ilersinde Besiktas Iskelesi'ni goreceksin.

Zaten sahil seridinden yurursen, gorursun. Kime sorsan soyler. Istanbul Uni. Devlet Konservatuar'i iki iskelenin de ortasinda. Cogu kisi bilmez ama, o ortadaki kahverengi bina Ist. Uni. Devlet Konservatuari. Bu da boyle bi' genel bilgi olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kadıköy e gittiğinde minibüslerin kalktığı yerden az daha ilerle sahil noyunca göreceksin.taksim dolmuşlarının kalktığı yerin arkası.netice itibari ile sahile inersen yürüyerek bulursun

0|0
    0|0
    • bildigim kadarıyla aşağı doğru sahile doğru inerken bir tane minibüs durağı var. Onun karşısi demi? Oralarda felan yani

• karşısı değil sahil boyu yürü göreceksin zaten minibüsleri geç durak dediğim yer bir sürü minibüs olan bir yer karşıya geçersen sahilden uzaklaşırsın aynı yerden bahsediyorsak :)

• yok yok anladım ben :)) çok sağol

• Yani o kadar tuhaf bir soru olmuş ki. İndiğinde nereden gidiyorsan ordan geri döneceksin. Hadi bilmiyorsun diyelim. Aradığın şey bir iskele, sahile inip yürüdüğünde kime sorsan sana tarif edicek

0|0
    0|0
  • Bende su istanbulu bilsem soylerdim ama;-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...