Eğer sevgilinizden bir şeyi saklamasını istediğiniz halde açığa verirse ne yaparsınız?

eğer sevgilinizden bir şeyi saklamasını istediğiniz halde açığa verirse ne yaparsınız? üstelik ilişkiniz yeni. aynı sınıftasınız ve bilinmesin istiyorsunuz kendine göre açıklamaları var ama arkadaşlarına söylüyo ne yapardınız

Güncellemeler:
arkadaşlar bugün facesine Dönsen ne dönmesen ne şimdi?

Geç değil "HİÇ" oldu artık..yazmışşş. sizce neden böyle bişey yazma gereğinde bulunmuş

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• konu ne? konuşulan ne? gerekçe ne? çok kapalı her şey. genel olarak tabii ki özel anlatılması ciddiyetsizlik ifadesidir ama istisnalar olur ve bazı özel şeyler ilişkiye faydalı olacağı niyetiyle birileriyle paylaşılabilir. detay vermen lazım ki net yorumlayabilelim...

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyim ben yeni bir şehir de 1. sınıfım daha. ortama alışmaya çalışırken sınıftan birisiyle başladık ben ondan tek bişey istedim sınıftan kimse bilmemeliy di. o bana bakarken arkadaşı anlamış inkar etmemiş. kızdım ama tamam dedim bir tek o bilsin. sonra kamerada konuşurken oda arkadaşları anladı istese anlamalarına izin vermezdi onlarda bizim sınıftan 2 kişiler. sonra birisinin daha haberi olduğunu öğrendim bugün ve yıkıldım resmen. olay buu

• kontrolden çıkmış biraz da olay. sonuçta duyulacak er geç bu sefer çocuk inkar ettiği için yalancı durumuna düşecekti. bence bunda çok üzülecek bir şey yok. kafanda şüphe oluşmuş ve sen bunu giderek büyüttüğün için seni daha da rahatsız ediyor. sarıl sevgiline sahip çık. göğsünü gere gere yaşa ilişkini hayat da dert edecek onlarca şey varken canını sıkma hemen.

• ama o ilişkisine sahip çıkabilecek birisi değil bencee ben bir kaç kötü bişey söyledim direk bana sen böyle düşünüyosan bence de bitsin dedi hiç alttan almadı özür dilemedi hala hep beni suçladı.

Erkekler Ne Diyor 12

• ilk yorumu yapan arkadaşın dediği gibi konu çok önemli.cinsel bişi mi ailesel bişey mi?Boşboğaz mı,hava mı atıyor,düşüncesiz mi ancak konuya göre anlaşılır

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyim ben yeni bir şehir de 1. sınıfım daha. ortama alışmaya çalışırken sınıftan birisiyle başladık ben ondan tek bişey istedim sınıftan kimse bilmemeliy di. o bana bakarken arkadaşı anlamış inkar etmemiş. kızdım ama tamam dedim bir tek o bilsin. sonra kamerada konuşurken oda arkadaşları anladı istese anlamalarına izin vermezdi onlarda bizim sınıftan 2 kişiler. sonra birisinin daha haberi olduğunu öğrendim bugün ve yıkıldım resmen. olay buu

• doğru söylüyosun. sevgilim olsun diye sırf benimleydi galiba.

• artık onu da sen bilirsin biz o kadar içli dışlı olamadık çocukla :)

• akışına bırakrım

0|0
    0|0
  • açıkladığı şeye bağlı mesela ben işte bu kızla yatıyorum diyorsa sana değer vermiyordur.ama yok bu kız benim kız arkadaşım çıkıyoruz gibi açıklamalar yapıyorsa seni sahiplenmiş başka kimse sana açılmaya çalışmasın diye düşünmüştür.tam olarak neyinizi açık ediyor soruyu biraz daha açabilirsen iyi olur?

0|0
    0|0
    • daha çok yeniyiz çıktığımızı söyledi işte

• ayrıl gününü gör diyecem ama senin umrunda olmaz heralde...

0|0
    0|0
    • neden öyle diyorsun diyorsun ki ben çok üzüldüm o bana söz vermişti biraz erken bir ilişkiydi gizli kalması gerekiyodu ve benim tek istediğim gizli kalsındı ama o bunu bile yapmadıı

• aynı sınıfa nasıl gireceksin?

• napayım. onun bana değer vermediğini görerek hissederek hergün üzülmekten daha iyidir bence

• sevgili oldugunuzu söylemiştir büyük ihtimal ve oda seni sahiplenmek için sana baskası tarafından bakılmamasını istediği içindir.

0|0
    0|0
  • birdaha birşey söylemem olur biter. daha toymuş bu derim geçerim

0|0
    0|0
    • ne anlattığına bağlı bu. ama tavrın değşmemeli bence. önceden nasılsan gene öyle olmalı

• sınıfta konuşmuyoduk. hem ben onunla da arkadaşlarıyla da konuşamam zaten artık

• Bilinmesin istiyorsan zaten ciddi bakmıyorsundur,şimdiden bitirmen en iyisi kendinide karşındakinide oyalamanın bir anlamı varmı

0|0
    0|0
    • ciddi düşünmemekten değil sınıftan olduğu için hoş bakılmaz diyeydi sadece

• hatanın neresinden dönersen kardır

0|0
    0|0
    • doğru söylüyosun ben de öyle düşündüm ve ağır konuştum. ama benim ilk senem ve böyle bir olay çok kötü oldu sınıftan birisiyle :( duyulmasından çok korjuyorum :(

• valla kimsenin dediğine bakarak yaşıyamam herkes dogru benmi yalnışım

• ben bir ortamda öyle bir muameleye katlanamam

• neyi açık ettiğine bağlı.özelinizi paylaşıyorsa şerefsizdir.bazı durumlarda erdemde sayılabilir bu yaptığı mesela çıktığınızı kimsenin bilmesini istememişindir ama yeri gelir açıklanması gerekir

0|0
    0|0
    • ben istemezken mi açıklamalıydı üstelik kimsenin bilmeyeceğine söz verdiği için başlamışken

• bu adam neyse sen onun nesi oluyorsun insan özelini herkeze anlatır mı yarın bir gün başka bişey yaparsanız herşeyi yapar

0|0
    0|0
    • vee ben lütfen aramızda kalsın dedim o da bana söz verdi. ama daha 2 hafta oldu 4 kişi biliyo

• galiba doğru söylüyosun

• düşün derim

• sana dediklerim cıktı mı

0|0
    0|0
    • galiba :(

• kimsin derken

• özel özel olarak kalmalı

0|0
    0|0
    • kalmıyosa bunu yapmıyosa ne yapardın

Kızlar Ne Diyor 0