Eşini aldatan arkadasınız bu durumu nasıl karsılarsınız?

cok yakın bir arkadasınız esini aldatıyor ne düşünürsünüz tepkiniz ne olurdu?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın arkadaşımsa döverim. Sille tokat. Evine geri gönderirim karıdan ayırırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onunla birdaha görüşmezdim sanırım.

0|1
    0|0
  • Yanlısını farketmesini sağlamaya calısırım.

0|1
    0|0
  • o arkadasi arkadasliktan rededderim.. birdaha konusmam.. oylesinden hayir gelmez..

0|1
    0|1
  • Ben hiç o topa girmem valla yarın öbür gün aralarında hallederler onlar için çabalarken ben kötü arabozucu konumuna düşerim. İnsanlar değişik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Teyzemin kızı aldatılıyormuş yeni tespit ettiler teyzemin eşide doğuludur bir kaç sene evvel vefat etti.teyzemin kayınları olayı duyunca toplanma kararı almışlar manyakmısınız adamımı öldüreceksiniz dedim oylamada ne çıkarsa sen işine bak lan dediler:/

0|1
    0|0
  • kadınsa bilmek istemem.erkekse takdir etmem,kınamam.duruma göre eğlence duruma göre üzüntü ile ortak olurum anlattıklarına

0|1
    0|0
  • ne bicim adamsın derim .tanıyamamışım derim. yüzüne tükürürmn

0|1
    0|0
  • erkekse farklı bayansa farklı olur

0|1
    0|0
  • kadınsa gider kocasına söylerim. erkekse bu yanlıştan vazgeçmesi için konuşurum onunla.anlamazsa s.ktirsin gitsin.kendi haline bırakırım

0|1
    0|0
  • 10 üzerinden kaç vereceğini sorarım.

0|1
    0|0
  • olum eline yüzüne bulaştırma derim mındar etme :D:D

0|1
    0|0
    • desteklersin yani arkadasını

• zatan onu kafaya koymuş adam yine yapar benim karşı çıkarsam düşman olur o yüzden desteklememde karşıda çıkmam dalga konusu yaparım

• tepki gösterirdim ama ispiyonlamazdım

0|1
    0|0
    • ben de öyle yaptım cok kızdım bir daha yapmayacagına dair söz verdi

• ağzına s... onun

0|1
    1|0
  • Destrek verirdim

0|0
    0|0
  • bu benim başıma geldi bende evlendim aynısı oldu hiç bir şey yapmadım ikisine de direk ailesini çağırdım babası vurdu ben elimi sürmedim cünkü mahkemede söyleye bilirdi

0|1
    0|0
Yükleniyor...