Şaka gerçeğe dönüşür mü? Uzun ama okuyun lütfen.

Bu ikinci sorum olacak ve ne kadar kısa sürelisi platonikler yaşıyorsun kardeşim diyebilirsiniz ama geçen sorumda bahsettiğim kişi ile okul nedeniyle zaten yollarımız ayrıldı. Artık bambaşka ortamlarımız var ve tekrar bir araya gelemeyiz. O yüzden önüme bakmaya karar verdim. Ablamın arkadaşının kardeşi ile tanıştım, ev oturmasına gittiğimizde. Ablam ve arkadaşı ilk andan itibaren benim çocukla aramı yapmaya geldiğimiz tarzında şakalar yaptılar. Arkadaşlarıma sevgilim diye çocuğun fotoğrafını mesaj attılar falan. En son kalkarken çocuk bana nişanlım, annem de ona damadım diyordu. Tabiki hepsi şaka farkındayım ama normalde çok çekingen, hiç kız arkadaşı olmamış birisiymiş. Ve ben yürüyemiyorum. Acaba sırf mutlu etmek için mi katıldı şakaya yoksa gerçekten beğendiği için mi? Hepimizin uygun olduğu bir gün reel arkadaşlarımla da tanıştırmayı düşünüyorlar ve karşı çıkmıyor. Biraz uzun oldu ama cevaplarınızı bekliyorum. :)

Güncellemeler:
Arkadaslar lutfen iki dakikanizi ayirip fikrinizi soyleyin...

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Hoşuna gittiği için katılmıştır elbet, sonuçta egolar okşanıyor o aşamada...

Fakat bundan sonraki süreç belli eder ilgisi olup olmadıgını, nasıl diyeceksin şimdi, yani atak yaparsa adım atarsa belli ederse bakışlarla vs vs bir şekilde yani o zaman belli olur bazı şeyler...

cut.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...