Sizce Kim Haklı Bu Davada?

Çocukluk arkadaşım, akrabam hemen hemen her günümün birlikte geçtiği arkadaşım eşimin dayısının oğluyla sevgili. Birkaç gün önce arkadaşımın doğum günüydü ve sevgilisi umursamaz biri. Kendisi 1,5 saatlik mesafemiz olan bir yerde oturuyor. Arkadaşımın doğum gününde bir yakınının düğünü olduğu için gelemeyeceğini söyledi. Bende arkadasıma daha önceden Tanju gelmese de biz gideriz doğum gününden sonraki gün dedim. Tamam dedi. Ben de Tanjuya telefonda sen doğum gününü tam 12'de kutla ama fazla üsteleme çok önemsediğini düşünmesin biz geldiğimizde ciddi anlamda çok güzel bir şekilde kutlarız dedim. Tanju da hiç kutlamamış ta doğum gününün bittiği gece yarısı 2,5 gibi "doğum günün kutlu olsun seni seviyorum" yazmış. Bizim kız da bana kızdı. Yarını Silivriye gitmekten vazgeçti. Yarın öğlen 1 gibi oğlanı aradığımda uykusundan yeni uyandı. Dedim arkadaşımın doğum gününü kutlamamışsın. Bana dediği cevap sen öyle dedin ya! Ben sana öyle demedim dedim. Ben yanlış anlamışım o zaman hem zaten ben akşamüstü kutluyacaktım da çok karışıklığa geldi sonra da unutmuşum dedi. Ve biz bugun ne yapacaktık dedim adam bilmem dedi. Silivriye gelicektik ya dedim. Adam bizim kızın sinirli olduğunu düşünüp gelmeyeceğine karar vermiş. Atla gel kız çok üzgün dedim. Bugün gelemem artık haftasonu dedi. Arkadaşım da ablası da bana tavırlı. Suç bende mi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sende karıştırmışsın ortalığı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• haklıya bakmamak lazım.haksız olan kim asıl ?

0|0
    0|0
  • ben haksızım tamma ya.

0|0
    0|0
  • Ben senlik bir suç göremedim, hadi diyelim senlik olsun sonrasında takındığı tavra bakınca çok boşvermiş davranmış...

Erkek işi mahvetmiş..

0|0
    0|0
  • Bu olay şöyle cereyan etmiş. Bakınız: Kaş yapayım derken göz çıkartmak.

0|0
    0|0
  • uzun yazılar yetmezmiş gibi dallas gibi olanları çıktı bide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canim benim en yakin arkadasimlada en samimi kuzenim olan amcamin oglu birlikte 1 senedir. Ama ben hicbir seylerine karismiyorum onlar sevgili olay bana patlamasin diye. Senin hatan iyilik yapmak isterken karismissin ve bir yanlis anlasilma olmus. Yani karismaman gerekirdi bosver kendileri ne yaparlarsa yapsinlar oyle ya da boyle onlar barisir is sana doner. Bundan sonra hicbir seylerine karismamani onerirm.

0|0
    0|0
  • Adam da genişliğinden ölseymiş. Hiç anlamıyorum bu derece umursamaz insanları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...