Galatasaray'ım şu an 6.sırada.Sevinçten uçmayan var mı renktaşlarımdan?

3 puanı verdiklerinde resmen uçtum yoktum geri geldim bir de düşüncelerinizi merak ettim..13 puandayız,önümüzde Kayseri,Konya maçları var..Sizce şampiyonluğa oynamaya başlayacak bir Galatasaray olacak mı ilerleyen haftalarda?

Kopenhag maçında başarılar...

0|0
4|26

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• bu senenınde acık ara sampıyonuyuz,kımse aklından gecırmesın sıke falan olmadıkca...bıraz dagılmak lazım,bızım toremızde var bu:) toparlarız canınızı sıkmayın,ama 3 puana sevınmenız sasırtıcı,netıcede haktı,beleş degıl yanı..evıre cevıre yendık netıcede besıktası...

1|0
    0|0
  • bir galatasaray lı olarak sevinecek daha güzel şeylere sahibim.6.sırada olmak sebebi önemsiz olmakla beraber beni mutlu etmez.

1|0
    0|1
  • 6.lığa sevinmek mi!? Yapmayın yav. Üstümüzde bir takım görmek, liderlik dışında bir derece sevindirmemeli bizi.

Her takımın bir duraklama dönemi olur, bence çıkışa geçeceğimiz dönem geldi artık.

1|0
    0|0
  • umut bulut formuna dönerse olabilir

1|0
    0|0
  • İlk haftalarda fikstür zorluydu şimdi ise rahat bir fikstür var ama yoğun maç trafiği geçirecez inşallah seri yakalarız artık

1|0
    0|0
  • 1 ay sonra gelen 3 puanın!

Fenerasyon istifa

Utanmadan bıde demısler kı 2-1 tescıl edelım dıye!

O drogbanın aldığı altın orta ayak ödülü bir tarafınıza kaçsın!

1|1
    0|1
  • Bu Galatasaray'ın 6'dan çektiği nedir arkadaş

0|5
    1|2
  • 6. sıradamısınız :DDDD çok güldüm valla

1|0
    0|0
    • Gülmek iyi değil finalin adı: FB-GS

• 3 puan zaten sizindi :)

1|0
    0|0
  • yok bu gs den hayır gelmez sen oyunu snejider üzerine kuruyorsun ama drogba ona ayak uyduramıyor burak desen Allah'ın kazması selçuk geçen seneki selçuk olsa bile takım ayak uyduramaz o da pes eder , defans zaten yok gibi real maçında neydi öyle , kanatlar bir tek amrabatı beğeniyorum, brumayı daha izlemedim ama farketmez 1-2 oyuncunun takımı kanatlardan gol atarak kurtaracak hali yok bence ciddi bir yenilenmeye ihtiyacı var takımın ama yenilensede gelişecek bir ligde değil

1|0
    0|1
    • :D oyunu drogba merkezli 1 , burak bu ara biraz sanssız 3 sezonda 100 den fazla gol attı 2 ,selcuk ayakuyduramaz nedemek 3 , reale karsı herkes bu skoru alabilir , amrabatı begenmenden anladım bu sporda zayıf oldugunu ;)

• bi de sonda gülücük koyup üste çıkmaya çalışmalarınız yok mu hıamınna

• (Galatasarayliyim) Acikcasi pek sevinicek bir sey yok bundan sonraki Fenerbace maclari kaybetmemeye calisicak liderligi korumaya calisicak. Galatasaray ise butun maclari kazanmaya goze alicak. Asil simdi sampiyonluk macerasi basladi diyebiliriz.

1|0
    0|0
  • İnşallah Tur atlarsınız cok isterim...

0|0
    0|0
  • Karar bence yanlış 2-1 verilmeliydi

1|0
    0|0
    • saçmalama ne 2-1i.taraftar sahaya girmiş bir kere isterse 5-0 bjk yenmiş olsaydı tatil olan maç 3-0 hükmen mağlup olur ev sahibi takım.

• Kurallar öyle ama adalet terazisinden bir bak

• Gerçekleri taih yazar tarihide galatasaray... başka yazan var mı yok başlangıç Metin Oktay...

1|0
    0|0
  • türkiyenin en büyük klübü , 6.lıga sevinemez arkadas !

1|1
    0|0
  • Daha ligin bitmesine uzun zaman var, mesele lig maçlarını iyi değerlendirmek :)

cut.

1|0
    0|1
  • o 3 puanın geleceği zaten aşikardı sen çok heyecanlı bir arkadaşsın gerçekten (:

1|0
    0|1
    • Evet malesef ondan böyle bir şeye sevindim:)

• 2 Kopenhag maçını kazanırsak durumlar iyileşir ;)

• siz 6alatasaraylıların bu 6 rakamıyla duygusal bir bağınız oluştu farkındamısın:)))

1|0
    0|0
  • Neden 6 hocam

0|3
    1|2
  • Bilirsin biz sampiyonlugu fenevin kursagindan almayi severiz:)

1|0
    1|0
  • Pek sevinmedim zaten hep o 3 puanı ekler sıramızı oyle hesaplardım :)

Şampiyonluğa tabiki yürüycez

1|0
    0|1
  • zaten mecburen vericeklerdi o 3 puanı. ben puan sıralamasına hep +3 puan gözüyle bakmıştım.

1|0
    0|0
  • hep 6 mk zaten =)))

0|0
    1|0
  • =) .

1|0
    0|1
  • Sen GALATASARAY gibi bir takımı 6.sırayamı yakıştırıyon ?

1|0
    0|1
  • 6saraya cuk oturdu

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Erken sevinmeye basladılar yine..

Önümüzde ki maclar rahat gecicek.Kayseri'nin cezalısı cok.. Ben inanyorum Sampiyonlugun hala en buyuk adayı Biziz..

2|0
    1|0
  • şimdilik . sıradayız sezon sonu devralacaz geri birincilik koltuğunu çoluk çocuk sevinsin maksat

2|0
    1|0
  • bizde birinci sıradayız canım :)

0|0
    2|1
Yükleniyor...