Liseliler gibi sürekli konuşup mesajlaşmak isteyen kadın ve aşkın ölü yüzü

Zordur benim gibi bir adamın bu tip kadınlara katlanması... Hele ki her sabah bir sürü insana laf anlatmaya kalkıp bir de akşam eve geldikten sonra gece yatana kadar whatsapp tan mesaj yazmaya çalışmak...

" eee anlat ne yaptın "

" aynı şeyler, şehir dışındaydım "

" hımm nasıl geçti "

" yorucu "

aradan 2dk geçmesi üzerine

" eee "

e si eşeğin z...

Kadın milleti anlayışsızdır mirim bu adam bütün gün ne yaptı ne etti kimlerle tartıştı, hiç sormaz ancak ilgi ister. Bu a.. koduğumun yerinde üç kuruş için bir yerlerimizi yırtmamız onların pek umurunda olmaz. Kedi misali ilgilenmemizi isterler. Yok şiir gönder yok durmadan mesaj yaz, arar konuşmaz eee konuş der ve bütün bu olanlardan sonra " buraya kadar dayanamayacağım beni boğuyorsun " lafını edince de hissiz ve merhametsiz ilan edilirsiniz. Böyle kadınlarla birlikte olunacağına yalnız kalmak en iyisi. Evlilik başta olmak üzere bir çok şeyden soğuturlar insanı. Tamam konuşursun mesajlaşırsın ama yatana kadar mesajlaşıp telefonun bataryası bitene kadar konuşmakta ne oluyor. Aşkta bir yere kadar. Görmemişin bir oğlu olmuş, misali bunlarda olayı abartanlardan. Acaba aranızda var mı ben bu kadar ilgiye (deliliğe) razıyım diyenler ?

0|0
15|5

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar iyi iah etmişsin ki dostum.kadınlar seni hazır isterler.hayatına girdiği an zamanını alırlar ve gelişmeni önlerler ve sadece kendilerinin anlaşılmasını isterler.ama aynısının binde birini onlar yapamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Koca gün 3-5 SMS hariç telefonu elime almadım.

0|2
    0|0
  • ikinizin debeklentileri farklı hem ne alaka ilgi beklemekle liseli olmak ki ? her kadın ilgi ister her erkek de ilgi ister. sadece onunla aranızda iletişimde problem olduğu için bu seviyeye geldiniz bana göre siz kendi içinizde birşeyleri aşamamışsınız ki ilişkiyi sağlıklı yürütesiniz.. ama çok sert eleştirmişsin.. o da demekki seni seviyor değer veriyor merak ediyormuş ki bu kadar ilgilenmiş konuşmak bir şeyler paylaşmak istemiş

0|1
    0|0
  • bu kadar ilgi insanı sinir hastası eder karşındakinide ruh hastası bir durup beklicen o sana anlatcak bişeyler bulsun sen sırunca değil karşındakinin içinden gelsin

0|1
    0|0
  • Biri benden mi bahsetti asdfghjkjl ya tabii her dk mesajlaşmak konuşmak falan bayiyor yani de ilgi istediğimiz çk doğru çk

0|2
    1|0
  • sürekli görüşmek konuşmak sıkıcı elbet anlatıcak bir şeyler birikmeli...zaten o tip ilişkiler yürümez

0|1
    0|0
  • bu durumda ilgiyi kendine istiyor olmuyor musun acaba ve ön değerlendirme yapmadığın için hata sende olmuyor mu :)

en iyisi kapat sen whatsapp'ı, bir yerden başlamak gerek.

0|2
    0|0
  • Bekarlık sultanlık..

0|2
    1|0
  • Beni anlatıyorsun sandım bir an... :)))))) Sevdiğim adamı bıktırdım resmen :D Ama ne yapayım? Kızması çok hoşuma gidiyor...

0|1
    0|0
  • Yazık, kıyamamm :D

O biraz şeyini çıkarmış olayın:D

1|1
    0|0
  • ben değilim uzak olsun.

0|1
    0|0
  • Neler yasamissin oyle :(

0|1
    0|0
  • onaya gerek yok

başlık konusunda sonsuz haklısın

0|1
    0|0
  • püff okuyunca sıkıldım ne bu ya ergence

0|1
    1|0
  • Ayni yere bakmak degil ayri yönlere bakarken ayni seyleri görmak önemlidir iliskilerde. Sanirim sizin iliskinizde diyalog eksikligi var, bakip görduklerinizi, yasadiklarinizi, sikintilarinizi anlatamiyorsunuz birbirinize bu yuzdende birbirinizin yorgunlugunu, ilgisini veya ilgisizligini anlamiyorsunuz. Kiz arkdasina konusarak (whatsupdan mesajlasarak degil) yasadigin gun icindeki sikinti veya tartismani anlatmis olsaydin eminim daha anlayisli olurdu ve sen de böyle bunalim takilmazdin suan, daha huzur dolu olurdun. Iliskinin devam etmesini istiyorsan daha acik olmaya calis bence, kendin icin en azindan:))

1|1
    0|0
  • O kadında demek kı bütün gün senı özlemıs kötü bır nıyetı yok. Yorgunsan güzelcene ''bugun bıraz yorgunum sonra konusalım hayatım'' der kapatırsın whatsappını.

Bende her b.kun sucunu kadın mılletıne mal eden, kadınlara bol keseden sallayan erkeklerden hıc haz etmem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• adamsın yaa sonunda uzunca anlatmak ıstedıgım derdımı sen anlattın sana 5 yıldız kardeş haklısın ..

tek dertleri ilgi alaka orada ne yapıyorsun umrunda değil

0|1
    0|0
  • Ah be böyle bir sevgilim olsa sürekli ilgiden boğsa beni

1|1
    0|0
  • Biri seni 1kere aldatmışsa bu onun suçudur eğer biri seni 2 ciye aldatmışsa bu senin suçundur

0|0
    0|0
  • Karşılıklıysa sıkıntı yok kardeşim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...