Neden kadınlar eklemıyor ve burdaki erkelerın hepsı sapık??

Ne tuhaftır kı hıc bı kadın kadını eklemıyo tabı lezbıyenler harıc bu arada erkeklerın hepsı de sapık bunu bana bı ızah edın valla ya nıye bu kadar işsiz gucsuz sapıklar burda.

Güncellemeler:
Beyler cıdden komıksınız o yuzden benden hepınıze +1 :D

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• o lezlerde erkektir muhtemelen :D erkekler abaza işte napcaksın. bizi kim adam etcek ya ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• neden sen eklemiyorsun kadınları?neden sapıklarla aynı ortamda bulunuyorsun?etrafında kız arkadaşın yok mu?

gerçek hayatta dostum da var arkadaşımda,işim de var gücüm de geriye eğlenmek vakit geçirmek kalıyor.buraya birilerinin abisi,birilerinin kankası olmaya gelmedim.bulunduğun yere göre çok yüksek beklentilerin var.

o sapıklar olmasa nasıl kendinizi bu kadar yüksekte göreceksiniz acaba?

bazı kadınları biscolata erkekleri ile adriana limalardan oluşmuş kalabalıklara atmak lazım kimse ilgilenmeyince biz sapıkları nasıl özleyecekler

1|0
    1|0
  • kız sen kimlerdensin ^^

1|0
    0|0
  • ne sapığı asıl sapık sizsinizzz

1|0
    0|0
  • Aramızda sapık olmayanlar da vardı. Genelleme yapmasaydın bari:/

1|0
    0|0
  • Ben eklemediysem erkeklerin hePsı sapık demeyın lutfen

1|0
    0|0
  • Komik olmak sapık olmaktan iyidir :)))

1|0
    0|0
  • Doğrudur bacım haklısın.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin hepsinin sapik oldugunu nerden biliyorsunuz ? Erkeklerin hepsiyle sohbet ettiniz mi ? Niye boyle bir genelleme yapma amacindasiniz ?

1|0
    0|0
  • Valla sizin gibiler yüzünden sapık damgası yememek için kimseyi eklemiyorum, mesaj da göndermiyorum bana gönderilmeyince. :)

0|0
    0|0
  • ks ye hoşgeldiniz :D

1|0
    0|0
  • sen bu sanalda benim kadar ehli din bir adam buldunda daha ne istiyorsun yahu :)

1|0
    0|0
  • erkeklerin hepside sapıkk! gunaydinaskim nickli ! birinden de ancak böyle bir tespit beklenirdi

0|0
    1|0
  • kız ekliyo lezbiyen , erkek ekliyo sapık malesef sana göre cinsiyet yok bazım :D

0|0
    0|0
  • Listemdeki kızların hiçbirine arkadaşlık isteğini ben göndermedim. Şimdi sapık onlarmı oluyor?

1|0
    0|0
  • hadi ordan sensin sapık :D

1|0
    0|0
  • Kızlar birbirni çekemiyor

1|0
    0|0
  • Bizi ekleyen kızlar da sapık oluyor bu durumda sanırım.Abazalık sadece bize özgü değil demekki!

1|0
    0|0
  • Şu avatarındaki dudak fotosu varya

Ona bile kapılıp direk platoniğe bağlayanlar var burada :)))

Arayıştalar sadece, aldırış etmeyin reddedin engelleyin geçin :)

cut.

0|0
    0|0
  • sevişelimmi?

0|0
    1|0
  • 18 yaşında ergensin ne diyim sana...:D Yaptığın güncellemeyle bunu kesinleştirdin

0|0
    1|0
  • Ana ! Sen şimdi bana sapık mı dedin ? E neden dedin ? Nicün dedin ? Ne yaptım ki sana ? Hem sen beni tanıyormusun ?

Yani aşkolsun canım benim..Senden de beklemzdim doğrusu :((( Küstüm :(((

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eklesek nolur eklemesek nolur yorumlarda buluşuyoruz işte

1|0
    0|0
Yükleniyor...