Mazideki kişi mi yoksa yeni insanlar yeni aşklar mı ?

Arkadaşlar,zamanında bir ilişki yaşadınız ve bu ilişki çıkmaya başladığınız ve bazı sebeplerden dolayı ayrıldığınız sonra tekrar barıştığınız ve tekrar ayrıldığınız halk dilinde yalama olmuş bir ilişki. Ama aranızda ayrılığı gerektircek büyük bir sorun yok yani siz ısınamıyosunuz karşınızdakine. Sonra 1 şans daha diye diye ilişki bir barışık bir ayrı geçen bir ilişki oluyor ve sonunda yollarınız tamamen ayrılıyor. Ve ondan sonra siz 2 seneye yakın bir süre yalnızlığı seçiyorsunuz. Neyse Çıktığınız kişi düzgün,iyi,ilişkiniz boyunca size bir zararı dokunmamış bir insandı. Ve yıllar sonra içinizde belli belirsiz bir his oluşuyor onu özlüyorsunuz. Özetle 2 senedir yalnızsınız,kimseye şans vermemişsiniz, Aşkı sil baştan yaşamak isteseniz eski sevgilinize mi dönerdiniz yoksa yeni birini tanımak ona şans vermek için maziyi tamamen unutur musunuz ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilin aklına gelir çünkü yeni bir sevgilin yoktur.yeni insanlara şans ver bu zamana kadar olmamış daha fazla deneme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eskiler seni ileriye götürmez. yerinde sayıklarsın bence herzaman ileriye bakılmalı mazide kalan güzel bir anı olarak tozlu rafta kendisine yer bulmalı.

0|0
    0|0
  • mantıklı olan yeni birine şans vermek gibi görünüyor ama olmuyor işte gönül hep eskisini özlüyor,arzuluyor malesef. ama ben zorlarım yenisi için. denenmişi denemek demantıksız.

0|0
    0|0
  • yeni kişiler

0|0
    0|0
  • yeni insanlar ;)

0|0
    0|0
  • canım ne isterse onu yaparım özetle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kimi seviyorsam o

0|0
    0|0
  • Mazide ki kişi iz bırakıyor yenilerine bakınca mazidekini görüyorsun.

0|0
    0|0
  • eğer eski sevgilimle mutlu olcak olsaydım 2 yıl önce olurdum kabuk bağlayan yarayı kanatmanın lüzümü yok yein birine şans veririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...