Sevgiliniz en yakın arkadaşınızla konuşsa naparsınız kızlarr??

1.5 senedir köpek gibi sevdiğim sevgilim en yakın arkadaşımla konuşuyo bana konuşmuyorm görüşmüyorum dediği halde sürekli birbirlerine mesajlar atıp buluşuyolar. arkadaş falan değiller bunu gayet iyi biliyorum çünkü bir ara ondan hoşlandıgını dile getirmişti bende artık görmemezlikten gelmeye katlanamadım ve terkettim iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum siz benim yerimde olsaydınız napardınızz :(

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi yapmışsın arkadaşınlasa konuşma birdaha ne terbiyesizler ya boşver unut onu büyük ihtimalle çıkıcaklardır aldırış etme hiç takmıyor gibi gül eğlen eğer sana laf atarsada birinden biri sizin gibilerle muhattap olmak istemiyorum de kala alma yaşadım biliyorum çünkü geri dönüyor her ikiside pişman olup ama kabul etme sakın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geç bile kaldın ve en doğrusunu yaptın...

Hislerinde yanılıyor olamazsın gayette eminsin bu durumdan zaten çarpık bir durum...

Boşver demeyeceğim zamana bırak ve ona dair herşeyi sil ve hayatına bak... Emin ol bundan sonrası daha güzel olacak iki yalan kişilik çıktı hayatından artık...

0|0
    0|0
  • küs sen onlara :)

0|0
    0|0
  • Bir insan bilmiyorsa ne istediğini, hem seni ziyan eder,hem kendini...

Dibini görmediğin suya dalmadığın gibi, emin olmadığın sevgiye teslim etme kendini...

~Mevlana hz

1|0
    0|0
  • Nasılsa evlenmyecen onla.. rahat birak cocugu.karisma. ileride sende yapacaksın aynisini. Aldatacan çocuğu nasılsa.

0|0
    0|0
  • en büyük hatayı köpek gibi severek yapmışsın zaten. Salla gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• onların ikisine evire çevire bir döverim sonra tekmeyi basdar ne haliniz varsa görün derim veee kocaman bir ohhhhhhh çekerim ben olsam .. ve şükret kurtuldun iki pislikten

0|0
    0|0
  • Aferin iyi yapti sen. Gec kaldi bile.gormemezlik geldi bu kadar sure? Sabr var sen de.

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın hiç arkana bakma

0|0
    0|0
  • kızı sürüm sürüm süründürürüm yok öyle kolay kurtulmak

0|0
    0|0
  • İkisininde kafasını birbirine sürtüp kıvılcım çıkarcaksın.

0|0
    0|0
  • iyi yaptın tabiki düşünmeye bile değmez bundan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...