Galatasaray Gruptan 2. Çıkacak Diyorum

Galatasaray Kopenhag maçlarından 6 puan çıkarabilirse Grubu 2. sırada biterecektir. Sizce nolur

Güncellemeler:
Galatasaray Artık Real Madrid maçı hariç diğer maçlarda puan kaybetmez

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• juventusu sen küçük takım mı zannettin?

kopenhag dan 6 puan alabilecek mi galatasaray? juventustan puan falan alamaz arenada, bence yarın ki maç berabere bitecek.

6 puan yetmez.

galatasaray bence 0 çekmediğine dua etsin, kazayla gol attılar son dakka, 4.bitirecek.

0|1
    0|0
    • beyinsiz ya bu. ulan biz öndeydik onlar da son dakikalarda attılar. Ayrıca deplasmandaydık ve gayet de iyi oynadık o maçta. Onlar şükretsinler 1 puan aldıklarına...

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı kanaatteyim

2|4
    0|2
  • Deplasmana gidiyoruz ben orda da yeneceğimizi biliyorum..

Ben Galatasaraylıyım ve yenilme gibi bir ihtimali düşünmüyorum böyle bir rakibe karşı biz onlardan daha iyiyiz..

Bekle bizi çeyrek final..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kopenhag maçları çok önemli 2 maçtan mutlaka 6 puan çıkarmamız gerekiyor ben Arenada Juventusu yenebileceğimizi düşünüyorum İtalyadaki maçta galibiyete çok yaklaşmıştık

1|0
    0|1
  • 3. çıksa daha şanslı olur para konusu olmasada uefayı alma şansımız var. çeyrek finale gelipte ne yapıyoruz para dışında ya da ne kadar tanıyor avrupa bizi ? her yıl bir takım süpriz yapıyor zaten para önemlide uefayı alsak yine kafadan yıllarca konuşulur takım. belli olmaz ama sonuncu olmayız diye düşünüyorum. herşeyi bir köşeye bırak 1.20 vermiş galatasaraya la sen kimsinde bu gsye bu kadar az veriyon barçamısın anasını satim. iddaa oynayasım gitti.

0|0
    0|0
  • zor biraz ama imkansız değil

0|0
    0|0
  • ben 1. bitircek diyorum! :D

0|1
    0|0
  • Tek korkum Realin bu hafta sonu barcelona maçı olması. Juveye içerde dışarda asılmazsa halimiz perişan.

0|0
    0|0
  • bence bitiremez

0|0
    0|0
  • kopenhagdan 6 çıkmaz

0|3
    1|1
  • allah galatasaryın yar ve yardımcııısı olsun

0|0
    0|1
  • Eğer bir aksilik olmazsa bencede 2. olarak çıkabiliriz gruptan.

0|0
    0|0
  • 3. olursa haline şükretsin diyorum

0|0
    0|0
  • juventus yedirmez 2.liği

0|2
    0|0
  • 6 puan biraz zor 4 puan daha mantıklı

0|0
    0|0
  • galatasaray bu sağı solu belli olmaz. 1. de çıkar 4. de :) ben fanatik galatasaraylıyım ama fatih hoca gitti ya guruptan 1. çıksa kaç yazar. neyse hayırlısı olur umarım ama takım şu anda çok kötü.

0|0
    0|0
  • O maçlardan 6 puan çıkarırsa zaten çıkar. Bence iki maçta 6 puan zor gibi. Copenhavn kötü takım değil.

0|0
    0|0
  • böyle rakibi küçümseyen söylemler oldukça daha da umudum azalıyor.

0|0
    0|0
  • Juve maçını da kazanmak lazım

1|0
    0|0
  • 6 puan alabilirsek yüzde 90

0|0
    0|0
  • Juventus da Kopenhag a yenilecek sanki

0|0
    0|0
  • Hertürlü 2 Cıkar Ya Sıkıntıya Gelmeden Cıkar İns.!

0|0
    0|0
  • amuha koruk bülent başgaaan :D

0|0
    0|0
  • 4 puan aliriz kopenden anca kopenhagi saf disi birakabiliriz.Acuk ne net

0|0
    0|0
  • Çıkacak rahat olun

0|0
    0|1
  • sondan 2. diyosan haklısın

0|1
    0|0
  • yaw he he

0|0
    0|0
  • alarm çalar uyanırsın bu güzel rüya biter :) ya da telefonun çalar irkilirsin daldığın bu hayalden gerçek hayata dönersin :)

0|0
    0|1
  • bencede halamın bıyığı olursa amcam olur:)))

0|2
    0|0
Yükleniyor...