Kapat

Eski sevgiliye nasıl davranmalı

o benden ayrılmak istedi şimdi de arkadasca konusmak istiyor arada mesaj atıp arıyor sizce nasıl davranmalı ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• aynısını yaşadım.beni dinle canım.bi kere seven kolay kolay ayrılamaz.çok büyük olaylar dışında.ayrılsa bile dayanamaz barışmak ister.arkadaşça konuşma olayı saçma.arkadaş mı kalmamış?o kişiden sana hayır gelmez her hareketinden belli.yaşamış insanlar da hep aynı dertten yakınıyor.bizi dinle.sonra sen üzülürsün.ben yaptığımı anlatıyım.arada mesajlar atıp kafamı karıştırıyodu.amacını sordum.net konuşamıyodu.anladım ben bunu.amaçları genelde boşluğa düştüklerinden ve alışkanlıktan dolayı sıkıntı geçirmek.hatta seni yedekte bile tutuyor olabilir.aynı zamanda ayrılığın sıkıntısını ve vicdanını hafifletmek amacı.seni kaybetme korkusu yok ve garanti görüyor.benim yaptığımı yap ve*i bas.bunu yaparken rahat ol çünkü hakediyor.hayatımdan çık ve ahlarımla sana da aynısını yaşatırlar de.bir daha da iletişime geçme.vezgeç ondan.üzülüceksin evet ben de çok acı çektim ama en azından beni kullanmasına izin vermedim.sonra kendime saygım kalmazdı.şimdi midemi bulandırıyo ve şaşırdı ondan kopmama.çık dışarı gez toz.başka daha güzel insanlar tanı ve işlerine konsantre ol.oda bedelini ödeyecek.yok öyle istediği zaman gidip gelemez.yazık sana ya değmez ona.mide bulandırıcı pis egoistler:):)

2|2
    0|0
    • Ona bakarsan benimde kız arkadaşım bunalıma girdi ve benden ayrıldı durup dururken ben ne yapmalıyım?

• İlk defa ayrilmiyoruz zaten ilk ayrdiginda da depresyona girmişti simdi ise bunalima giriyor ve tekrar ayrilmak istiyor bu hayatda herşey goreceli zaten inş dedigin gibi olur..

• @Mr_bean dengesiz ve kararsız insan tipinden uzak dur. benim de canım yandı o tarz insanlardan. o depresyona giriyorda senin canın yok mu? bırak depresyonunda boğulsun. gerçekten seven her halde kalmaya çalışır. tam gidemiyosa alışkanlığı kıramıyodur

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen ne oldugunun farkındasın

İki şey sunuyorum önüne istediğini al

-Ya iletişimi kopar, tamamiyle herşeyini sil ve hayatına bak, böylece hayatına odaklanır ve daha iyi olursun

-Ya da iletişimini sürdür, arkadaşlık sınırında konuşmaya devam et ve bir arkadaşına oldugun gibi ol ötesine geçme, o geçmeye çalıştıgı anda tepkini koy. İkinizde haddiniz dahilinde hareket edin..

1|0
    0|0
  • senle konuşmak istemesinin tek sebebi vicdanını rahatlatmak ve senin onsuz ne halde olduğunu bilmek istemesi..

1|0
    0|0
  • ayıdan post, eski sevgiliden dost olmaz...

1|0
    0|0
    • peki neden konusmak istiyor benle?

• bensiz nasıl acaba diye merak ediyor, başkası vardır muhtemelen şuan ve seni yedekte tutmak istiyor olabilir ama yine de bilemeyiz tabi...

• Umut vermeyecek kadar kesin konuş. Ve herşeyi başta konuş. Sonra acı çekiyoruz kardeşimmm.

0|0
    0|0
  • Ver kurtul.

0|0
    1|0
  • arada sırada sevişilebilir

0|0
    1|0
  • bence kendinden ödün verme o nasıl istiyosa öyle yap uzaklaş sende ondan seviyosan belli etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence seninle sadece boş zamanını geçirmek istiyordur.. Mümkün olduğunca kaale almamaya çalış.

1|0
    0|0
  • Eski sevgiliden dost olmaz def et gitsin..

1|0
    0|0
  • Hayatta yokmus gibi davranmali.

1|0
    0|0
  • kötü davran hayatından kati olarak çıkar selam sabah bile verme

1|0
    0|0
  • ya hep ya hiç de..gemileri yak..asla arama beni de..bunu yapmalısın gururluysan..

1|0
    0|0
  • Ama ondan vazgeçemiyorsam o zaman ne olacakm

0|0
    0|0
  • devam edersen yine canını yakar

1|0
    0|0
Yükleniyor...