Beşiktaşlı sivok bir röportajda sneijdere gönderme yaptı hiç doğru bulmuyorum sizin görüşünüz nedir?

sivok aynen böyle diyor sneijder sadece avrupada iyi oynuyor kendisini göstermek için acaba soruyorum sivok beye ligde kötü oynuyorsa neden 2 gol attı

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma sapan bir açıklama yapmış. önemsemeye gerek yok.

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 16

• Sivok Sneijder´le uğraşacağına kendi işine baksın

1|1
    0|2
  • Şimdi doğruya doğru Türkiye Liginde her yabancı yıldız kolay kolay iyi oynayamıyor, çünkü avrupa takımlarıyla kıyaslandıgımızda Türk liginde daha yavaşız, daha kapalı oynuyoruz ve sistem oyunu çok az... Sneijder gibi bir yeteneğin oyun zekası çok yüksek ve takımla uyumu çok zor hale geliyor bu da bir gerçek... Selçuk ile polemiği de açık...

Sneijder' in karşılaştırılmasını saçma buluyorum...

cut.

0|0
    0|0
  • Adam doğru söylemiş göz var nizam var. Milli maçta Türkiyeye gol atıp gelip galatasarayda aynen yatmaya devam etse taraftardan küfürü yerdi adam ilk defa işini yaptı. Bir semih bir sneijderden daha çok katkı sağlıyor. Aslan yürekli çocuklar çok azaldı. Beşiktaşlıyım.

0|1
    0|0
    • Mill, maçta golünü attı geldi Karabük karşısında tekrardan 2 gol attı

• Avrupa da her futbolcu kendi liginde gösterdiği performanstan daha fazlasını gösteriyor, çünkü orası futbolcular için bir vitrin

0|0
    0|0
  • Çekmeyen anten taksın

0|0
    0|0
  • senin düşünce çok ama çok saçma kötü oynuyorsa niye 2 gol attı diye birşeymi var bu ligde burak kazması 2 senedir gol kralı oluyor iyi futbolcu mu tabikide hayır bu sene kendi taraftarı bile istemiyor artık

0|1
    0|0
  • Yani Sivok demiş ki; ''Arma için değil, para için oynuyor.'' Ha olayın şu yönü var, Sneijder hazırlık döneminde gösterdiği performansı lige yansıtamadı..

1|0
    0|0
  • sivok burda sneijdere gonderme yapıyoo sneijder cıncona geldıgınden beri kotu oynuyor gol atabılır ama dahada fazlasını yapabılır sneijder yetenekli bir oyuncu sıvoka hak verıyorum roberto dedı zaten gerçek sneijderi benimle goruceksınız dıye gorucez bakalım bu sefer kaç tane atıcak..

0|0
    0|2
  • çok doğru söylemiş. milli takımda türkiyeye karşı oynayan wesley ile 6alatasarayda oynayan wesley arasında çok büyük fark vardı.

0|0
    0|1
  • 2 gol mü ohaaa yardırmış resmen 0.0

0|0
    0|0
  • Birini bos ksleye digeride kaleci konyadaydi simdi sen bunlara gol diyomusun

0|1
    0|0
  • gs li olarak doğru söylediğini düşünüyorum sneijder kalitesi kadar katkı sağlamadı.

1|0
    0|1
  • Sivok hala düşünüyordur soruna cevap verebilmek için! asdhfjkg

0|0
    0|2
  • kümeye düşer gs

0|0
    0|0
  • vay be gol atmak iyi oyuncu olmakmı? süper lig kariyerindeki ilk golünü 6alatasaraya atan hasan ali kaldırım yıldız o zaman:)))

0|1
    0|0
  • sneijder'i aradım önemli değil dedi...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• sezon başından beri yattı bir maçta iki gol attı diye ligde çok iyi oynuyor değil mi :) Sivok haklı ama siz objektif değilsiniz :)

0|0
    0|0
  • sivokta golcü defanstır ondan:))

0|1
    0|0
  • sivok mu diyor bunları işte buna gülerim :)

1|0
    0|1
  • sivok doğru söylemiş katılıyorum

0|0
    0|0
  • Wesley son iki macta iyi oynadi ondan onceki maclarda milli takimda gosterdigi performansi lige yansitmiyordu sivok un bunu ne zaman dedigi onemli

0|0
    0|0
  • Birbirini çekemeyen golcüler de çıktı şimdi başımıza gelmiş dünya yıldızına laf sokuyor

0|0
    2|0
Yükleniyor...